כללית און-ליין
חדשות ואירועים

חוגגים 75 למרכז לבריאות הנפש 'גהה'

גהה חוגג 75 שנים

פרופ' גיל זלצמן, מנהל גהה: "אנו מציינים 75 שנים של עשיה עתירת הישגים באבחון, טיפול, הוראה ומחקר בתחום בריאות הנפש. אנו מחויבים להוביל שינוי תפיסתי בסטיגמה ובמעגל ההסתרה האופף את המתמודדים עם בעיות הנפש"


המרכז לבריאות הנפש 'גהה' ציין 75 שנים להיווסדו באירוע חגיגי שהובילה עמותת הידידים של 'גהה' בראשותה של הגב' דפנה בסטר ובניהולה של עו"ד מיכל אקסלרוד, אשר היתה אחראית על ניהול הפקת הערב.

האירוע נערך ביום ב' 12.6.2017 בהשתתפות שר הבריאות ח"כ הרב יעקב ליצמן, מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב ומנכ"ל כללית הנכנס, נועז בר ניר.

הערב עמד בסימן הוקרה ותודה למנהלי ולעובדי 'גהה' לדורותיהם.

באירוע נוכחו מטופלים ובני משפחותיהם אשר שיתפו את הנוכחים בסיפוריהם האישיים ובטיפול ובליווי המקצועי שניתן להם ב'גהה'.

פרופ' גיל זלצמן, מנהל המרכז: "מיום הקמתו 'גהה' מהווה מרכז מוביל בתחום הטיפול והשיקום של מתמודדים עם בעיות נפשיות.
אנו מציינים בגאווה 75 שנים של עשיה רבה ועתירת הישגים באבחון, בטיפול, במחקר ובהוראה. אדם המתמודד עם בעיות נפש חי במצוקה וסבל קשים כאשר החוויות המרכזיות המלוות אותו הן תחושות של שינוי באישיותו, הרגשת בדידות ובושה לנוכח הסטיגמה האופפת מחלות נפש.
אנו פועלים לניפוץ הסטיגמה ולהגברת המודעות לכך שמחלת נפש אינה שונה מכל מחלה גופנית אחרת. אנו מחויבים להוביל שינוי בתחום זה באמצעות שורה של פרויקטים שנועדו לעורר מודעות ושיח ציבורי בנושא".
לנאומו המלא של פרופ' זלצמן הקליקו כאן

השר ח"כ הרב יעקב ליצמן בירך את עובדי גהה ואיחל כי ימשיכו להוביל ולהצעיד את תחום בריאות הנפש קדימה.

נועז בר ניר, המנכ"ל הנכנס של כללית אמר כי : "גהה הוא מהבולטים והמובילים בתחומו בזכות ניסיונו, מקצועיותו ועובדיו. בית חולים הפועל לאורך זמן לאור ערכים של מצוינות מקצועית ואקדמאית לצד מצוינות בשירות.

זכיית בית החולים במקום הראשון בדירוג משרד הבריאות מבין בתי החולים לבריאות הנפש, מוכיחה שוב עד כמה גדולים הפערים בין 'גהה' לבתי החולים הפסיכיאטרים אחרים".

הערב נחתם בהופעה של הזמר אברהם טל.מחפשים מחלקה או מרפאה?

​​​​​הקליקו ​כאן​ לרשימת כל היחידות הרפואיות