אורולוגיה

יצירת קשר

טלפון: 09-7471590

מוקד זימון תורים למרפאות החוץ:
09-7471555, המוקד פעיל בימים א'-ה', בין השעות 16:00-08:00

ימים ושעות פעילות

​ימים א' - ה' בשעות 13:00-08:30

מיקום

​בניין מרפאות חוץ, קומה 1​

מרפאה אורולוגית

מנהל המרפאה: פרופ' אילן לייבוביץ'

​​​במרפאה האורולוגית מתבצעות פעולות אבחנתיות, טיפולים ויעוצים בתחומי אורולוגיה כללית במבוגרים וילדים, אורולוגיה אונקולוגית, מחלות ערמונית, מחלות אבנים של מערכת השתן הפרעות עיצביות של מערכת השתן (נוירואורולוגיה), אורולוגית נשים והפרעות בתיפקוד המיני.

במסגרת הרחבה של המרפאה מופעלות מרפאות ייעוץ מיוחדות המתמקדות ומתמקצעות כל אחת בתחום ספציפי ובהן ניתן לקבל ייעוץ וטיפול מאורולוגים העוסקים בתחומים השונים כתת התמחות. על המרפאות המיוחדות נימנות מרפאת ה-''אבנים'' המהווה חלק בלתי נפרד מן השרות לאורולוגיה זעיר פולשנית בניהולו של ד''ר ורדי איתי והמציעה את שירותיה המקצועיים לסובלים מבעיות של אבנים במערכת השתן, מרפאה לאורולוגיה אונקולוגית מופעלת על ידי דר' טיקוצינסקי, דר' שלו ודר' שטרנברג ומשרתת בנאמנות ומקצועיות את הסובלים מגידולים ממאירים של הערמונית, שלפוחית השתן, הכליות והאשכים, המרפאה לאורולוגית נשים רצפת אגן ובעיות עצביות של שלפוחית השתן מופעלת על ידי ד''ר מיכאל וינריב אשר גם אחראי על ביצוע ופענוח הבדיקות האורודינמיות המבוצעות במיכשור חדיש ממוחשב. המרפאה לייעוץ וטיפול מיני המתמקדת מטבע הדברים בסיוע לסובלים מהפרעות בתיפקוד המיני, מנוהל ע"י ד''ר אורי גור המתמחה בניתוחי שיחזור שופכה, תיקון היצרויות, ישור עקמת הפין והשתלת תותבים לשיקום הפרעות בזיקפה.

במרפאה, ציוד אנדוסקופי מתקדם, מכשיר על קול (אולטרסאונד) משוכלל והמצויד בדופלר צבע ''כח'' בעל אפשרויות ''חכמות'' לדימות, איבחון וטיפול במחלות הערמונית. מכשור זה מנוצל במסגרת האמבולטורית של המרפאה לביצוע פעולות אבחנתיות
וטיפוליות זעיר פולשניות כמו ציסטוסקופיות, הזרקת בוטוקס ביופסיות ערמונית, הכנסת והחלפת צנתרים. 

הצוות הסיעודי של המרפאה בניהולה של האחות האחראית רחל חג'ג' נוטל חלק פעיל בכל הפעילות הרפואית ומבצע תחת הפיקוח הרפואי את כל הטיפולים האונקולוגים הכוללים שטיפות שלפוחית השתן בתכשירים כמותרפים ואימונותרפיים והזרקת תכשירים הורמונלים. 

​​

הצוות הרפואי

מנהל המרפאה: פרופ' אילן לייבוביץ'

מרכז תחום מחלות רצפת האגן: ד"ר מיכאל ויינריב
מרפאת אבנים: ד''ר איתי​ ורדי 


אורולוגיה אונקולוגית:

ד''ר גיורא טיקוצ'ינסקי
ד"ר שמה שלו
 ד"ר איתי שטרנברג

אורולוגיה שחזורית, ניתוחי שופכה, הפרעות תפקוד מיני: ד"ר אורי גור

אחות אחראית: רחל חג'ג'

מזכירת המרפאה: סרור רחל

מידע נוסף בנושא

זקוקים לסיוע?

​​​​במרכז השירות והמידע של מאיר​ אנו נסייע לכם ונעניק הכוונה לכל פונה

אינדקס תחומים רפואיים

​​​הקליקו ​כאן​ ותוכלו לאתר בקלות כל מחלקה, מרפאה ויחידה