כללית שלי
גינקולוגיה ומילדות

מרכז היידי להכשרת מטפלים

​​מרכז היידי להכשרת מטפלים המסונף ליחידה לטיפול נמרץ פגים במרכז הרפואי מאיר, משמש כמרכז ארצי ללימוד טיפול תומך התפתחות. המרכז מכשיר מטפלים מכלל המקצועות המיוצגים בפגייה, המעוניינים לרכוש ידע ומיומנויות הנדרשים להטמעה של טיפול תומך התפתחות במחלקותיהם. המרכז מציע מגוון הכשרות הכוללות: קורס בסיסי, קורס מתקדם, ימי לימוד בנושאים מובחרים, ימי יעוץ והכשרת NIDCAP רשמית. זאת ועוד, הפגייה במאיר היא היחידה בארץ שהוכרה כפגייה תומכת התפתחות ע"י ארגון הנידקאפ הבינלאומי וזכתה בהסמכה של NIDCAP Nursery Certification. הקליקו כאן לצפייה בתעודת ההסמכה של ארגון NIDCAP.


הקורסים הקרובים:

קורס בסיסי בטיפול תומך התפתחות- נובמבר 2017
בקורס הבסיסי ילמדו המשתלמים את היסודות התיאורטיים ואת הבסיס המחקרי של הגישה ההתפתחותית. הקורס יכלול 3 ימי לימוד ל-20 משתתפים, וישלב נושאי ליבה עיוניים הנלמדים בהרצאות, לצד נושאים מעשיים שיוצגו בסדנאות עם דגש יישומי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

קורס מתקדם- ינואר 2018
הקורס יעסוק בהתנהגות הפג ובתפקיד המטפל בהבניית טיפול תומך התפתחות בפגיה.  בקורס יעמיקו המשתלמים בהבנת התפקוד הנוירו-התנהגותי של הפג, שהוא הבסיס לכל התערבות תומכת התפתחות. כמו כן, יגבשו המשתלמים קווים מנחים לשיפור העשייה במחלקות האם. הקורס יכלול 3 ימי לימוד ל-5 משתתפים, וישלב תצפיות התנהגותיות מונחות על פגים ודיון על מאפייני הטיפול במחלקות האם.
פרטים נוספים יתפרסמו בהמשך.

זקוקים לסיוע?

​​​​במרכז השירות והמידע של מאיר​ אנו נסייע לכם ונעניק הכוונה לכל פונה

אינדקס תחומים רפואיים

​​​הקליקו ​כאן​ ותוכלו לאתר בקלות כל מחלקה, מרפאה ויחידה