כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 13.06.2022

אירוע הוקרה לעובדי סורוקה

אלפי עובדי סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי השתתפו אמש באירוע הוקרה לצוות בית החולים, ונהנו מהפרויקט של עידן רייכל במופע חדש.

בקיצור

1.

במרוצת יותר מ-60 שנים, הפך סורוקה מבית חולים קטן, למרכז רפואי אוניברסיטאי מוביל המהווה נכס אסטרטגי למדינת ישראל.

2.

סורוקה מוביל בעשייה רפואית ומקצועית, בשירותים מתקדמים במחקר ובחדשנות ולכך שותפים כ- 5,000 עובדי המרכז הרפואי בעשייה הרבה שלהם בכל ימות השנה.

3.

האירוע התקיים להוקרת העובדים על עבודתם המאומצת, בעיקר על רקע ההתמודדות של הצוותים עם מגיפת הקורונה וכחלק מחגיגות ה 60 לבית החולים שנדחו בשל המגיפה.

בתמונה למעלה מימין לשמאל:  האלוף במיל. יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, עידן רייכל וד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי

באירוע שהתקיים באמפי באר שבע השתתפו:
האלוף במיל. יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, אורנית בר טל, סמנכ"לית וראש חטיבת משאבי אנוש בכללית, רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי, חברי הנהלת בית החולים, נציגי הוועדים, עובדי המרכז הרפואי ובני משפחותיהם.

רגע לפני המופע, הגיע רייכל לסורוקה לקבל חיסון נוסף לקורונה על ידי לאה כהן, מנהלת הסיעוד של בית החולים.
בתמונה: לאה כהן מנהלת הסיעוד בסורוקה, עידן רייכל ולימור מצא אחות בריאות העובד עידן רייכל בחיסון הרביעי

עידן רייכל:  "המופע שלי ושל חברי הפרויקט לעובדי סורוקה הוא מופע הוקרה ותודה לכל אלה שלחמו בחזית במאבק הקורונה.
גם אני התחסנתי, החיסון חשוב כדי להמשיך בשגרת החיים ומאפשר את היכולת לקיים ערבים מיוחדים כמו המופע שקיימנו. אני שמח על ההזדמנות להופיע בפני הצוותים הרפואיים שהם הלוחמים האמיתיים במאבק במגיפה".


ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז הרפואי אוניברסיטאי: "הערב הזה הוא בסימן תודה והערכה לעובדים בבית החולים על המסירות ללא גבולות, על ההשקעה ועל העשיה, וגם על המשפחתיות, הלכידות והערבות ההדדית. במהלך שנות הקורונה הוכחנו שוב למדינת ישראל את העוצמה שיש בסורוקה – בהיקף המטופלים בהם טיפלנו ובאיכות הטיפול הרפואי. לצד הטיפול בקורונה, המשכנו להעניק שירות רפואי מצוין ולהגיע להישגים מובילים ברמה ארצית ועולמית בתחומים רבים. ההישגים האלה הם בזכות עובדות ועובדי סורוקה מכל הסקטורים. בזכותכם תושבי הנגב, ולא רק הם, מרגישים בטוח בסורוקה".


גילה לוי, יו"ר וועד העובדים שנבצר ממנה להגיע לאירוע בשל שנת אבל מסרה את ברכה הבאה: " תודה לכם עובדים יקרים על מה שאתם בעבור כל כך הרבה אנשים בשיגרה ובחירום, תודה על החיוך שהענקתם מתחת למסיכה, על טיפול מלא ברוך וחמלה, תודה על הלב הענק ומסירות הנפש שאין כדוגמתה.
כמו תמיד, אני גאה בכם על ההירתמות שכל כך מאפיינת אתכם, על הקירבה שהענקתם על אף הריחוק שאילצה המגיפה. ובעיקר גאה בכם על הביחד, על הלכידות והערבות ההדדית שכל כך מאפיינת אתכם עובדי סורוקה ושבזכותה אנו צולחים כל אתגר".​