כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 25.10.2021

הונחה אבן פינה למרפאת עור חדשה

בסורוקה התקיים אתמול טקס הנחת אבן פינה לבניית מרפאת עור - תרומתו של עודד שריקי, הבעלים של חברת הבנייה "ארזי הנגב"

בקיצור

1.

מרפאת העור בסורוקה, בניהולה של ד"ר יוליה ולדמן גרינשפן, משרתת את האוכלוסיה הרב גונית בנגב.

2.

בין התחומים הרבים שבהם עוסק הצוות המיומן של מרפאת העור: טיפולים בגידולי עור, דלקות עור, ניתוחי עור מיוחדים, טיפולים בקרינה וביופסיות.

3.

מר עודד שריקי ידוע בעשייתו הרבה למען הקהילה. תרומתו הנדיבה תאפשר מתן שירותים חדשים, שבהם: טיפולים ומעקב בחולים בסרטן עור או בסיכון מוגבר לסרטן העור, טיפולי לייזר וטיפולים בהזעת יתר.

בתמונה למעלה: חותמים על קלף המגילה - רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע, עודד שריקי, הבעלים של "ארזי הנגב" והתורם לבניית המרפאה, אריה קליימן, חבר עמותת ידידי סורוקה ומנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה ב"ש וד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי.

הטקס להנחת אבן הפינה לבניית מרפאת עור חדשה בסורוקה, התקיים אתמול בבית החולים במעמד:
זוהרית ועודד שריקי, האדמור ברוך אבוחצירא- הבאבא ברוך, רוביק דנילוביץ' ראש העיר באר שבע, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית, גדי כהן, סמנכ"ל וראש חטיבת לוגיסטיקה ותשתיות בכללית, ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה, חברי הנהלת בית החולים ועובדי מחלקת ומרפאת עור בסורוקה ומשתתפים נוספים.


ד"ר שלומי קודש, מנהל בית החולים הפתיע במהלך הטקס את עודד שריקי והעניק לו את תעודת הלידה שלו בסורוקה כמזכרת.


בתום הטקס חתמו המשתתפים על קלף מגילה שהוטמן באזור הבינוי.

האדמור ברוך אבוחצירא - הבאבא ברוך:" טופלתי בסורוקה וקיבלתי טיפול מסור וטוב מהצוותים בבית החולים. אני מאחל לכל העוסקים במלאכת הקודש בבית החולים שמלאכתם תמשיך להיות טובה ומושלמת, בריאות למטופלים ולעודד שריקי היקר ברוך תהייה והצלח בכל דרכך".


עודד וזוהרית שריקי בהטמנת הקלף באזור הבינוי של מרפאת העור בסורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי.

עודד שריקי, הבעלים של חברת הבנייה "ארזי הנגב" והתורם למרפאת העור החדשה בסורוקה: "זכיתי להכיר כאן בסורוקה אנשים נפלאים. תרומתי ניתנה מכל הלב ואני רואה בתרומתי חובה. כשם שאתם מטפלים בנו עלינו לעזור לכם חזרה במה שנדרש. טובת הציבור חשובה לי ואני מודה לצוותים שלכם על העשייה הרבה למעננו. אני מקווה שיצטרפו תורמים נוספים לבית החולים ושנמשיך לתרום לסורוקה גם בעתיד". 

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע: "כל יזם ותורם שמפתח את באר שבע והנגב ובמיוחד תורם לבריאות תושבי הנגב זהו דבר מבורך. אם יוכלו יזמים וחברות גדולות להבין שתרומתם לקהילה היא דרך מערכת הבריאות, יכולה להיות לכך משמעות של מכפיל כח חשוב. סורוקה הוא בית החולים המרכזי בנגב ולא יקום לו תחליף גם כאשר יקום בית חולים נוסף. הצוותים בסורוקה הם שחקני נשמה ועובדים במסירות ובמקצועיות למען התושבים. אני מעריך את מחויבותכם ועשייתכם. עודד בתרומתו הנדיבה מביע את מחויבותו חזרה לקהילה. הכח שלנו זה הביחד שלנו כשלנגד עיננו עומדת טובתו של הציבור".

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה : "סורוקה הוא מרכז רפואי מוביל, החשוב והאסטרטגי בין בתי החולים במדינת ישראל. אנו משרתים אוכלוסייה גדולה בשטח המהווה מעל למחצית שטחה של המדינה אבל חשוב מזה , אנו חלק מהקהילה המיוחדת והמרשימה של תושבי הנגב, המגשימים יחד את חזונו של דוד בן גוריון לעתיד המדינה. הקשר הזה עם הקהילה, בא לידי ביטוי מיוחד בטקס הזה היום ובתרומתו של עודד שריקי.

עודד, חברי, הוא חלק משמעותי מהפיתוח של הנגב, תרומתו המשמעותית תסייע לפיתוח המרכז הרפואי של כולנו. מרפאת העור החדשה תאפשר לנו להציע שירותים בתנאים מצוינים ושירותים חדשים שלא ניתנו עד כה בנגב, שירותים חדשניים ברמה לאומית. התשתית הזו תאפשר גם מחקר ופיתוח משמעותיים".