כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 23.06.2021

עם סורוקה מרגישים בטוח גם על המגרש

ד"ר נאסים אלקרינאוי, מנהל השירות לפגיעות ספורט בסורוקה יחליף את ד"ר ליאור זלר, מנהל מחלקה פנימית ג' בסורוקה, בתפקידו כרופא הקבוצה של הפועל "מחסני השוק" באר שבע.

בקיצור

1.

שיתוף הפעולה עם סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי ימשיך גם בעונה הקרובה והחל מעונה זו, ד"ר נאסים אלקרינאוי, מנהל שירות פגיעות ספורט בסורוקה, יהיה אמון על המערך הרפואי של הפועל "מחסני השוק" באר שבע.

2.

במסגרת שיתוף הפעולה מעניק המרכז הרפואי סורוקה מעטפת וליווי רפואיים לשחקני הפועל באר שבע.

3.

בין היתר, עוברים כל שחקני הקבוצה בדיקות רפואיות מקיפות על בסיס שגרתי בנוסף לבדיקות המקיפות אותם עוברים שחקנים חדשים טרם החתמתם בקבוצה.

ד"ר נאסים אלקרינאוי, תושב רהט, נשוי ואב לשלושה הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה אורתופדית בסורוקה. הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת מארבורג, גרמניה.

ד"ר אלקרינאוי התמחה בכירורגיה אורתופדיה במרכז הרפואי סורוקה בשנת 1997, ובהמשך סיים התמחות על בתחום פגיעות ספורט וארתרוסקופיות בעיר שטוטגרט, גרמניה בשנת 2005. בעבר שימש כמנהל השירות האורתופדי בכללית מחוז דרום. ד"ר אלקרינאוי מנהל כיום את השירות לפגיעות ספורט במרכז הרפואי סורוקה. השירות פועל במסגרת המחלקה האורתופדית והמרפאה האורתופדית וכולל: טיפול בפגיעות ספורט ובמפרקים הגדולים, טיפול בפגיעות ברך וכתף, ניתוחים לשחזורי רצועות, טיפול בפגיעות סחוס והשתלות סחוס, שחזורי קרעים בגידים בכתף ושחזור יציבות הכתף, השתלות כתף ועוד.

יחד עם ד"ר אלקרינאוי ילוו את שחקני הקבוצה גם ד"ר חגי מוסקוביץ' מהמחלקה לאורתופדיה וד"ר עמית קוסטו מהחטיבה לרפואה פנימית.