כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 28.06.2021

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מינוי שלוש סגניות למנהלי מחלקות בכרמל

ד"ר מיכל מולד מונתה כסגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים, ד"ר לריסה כצבמן מונתה כסגנית מנהלת מכון הדימות וד"ר אננה לובובסקי כסגנית מנהלת מחלקת גריאטריה.

ד"ר לריסה כצבמן, ד"ר מיכל מולד, ד"ר אננה לובובסקי בקבלת המינוי. צילום - אלי דדון

סגניות חדשות בכרמל 

המרכז הרפואי כרמל התחדש בשלוש סגניות מנהלי מחלקות חדשות ומצוינות.
"מדובר במינויים של מנהלות איכותיות ומקצועיות שיוסיפו כח ועוצמה רפואית לאיכות האנושית המעולה של הרופאים והרופאות בכרמל", ברך את הסגניות החדשות מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג.

האגף הנשי ניהולי בכרמל ממשיך להתחזק, לשלוש מנהלות מחלקה בבית החולים מונו שלוש סגניות מנהל חדשות. באירוע חגיגי בהנהלת בית החולים הוענקו החודש תעודות המינוי לשלושת הסגניות החדשות.

מכון הדימות התחדש בסגנית מנהל חדשה ד"ר לריסה כצבמן. ד"ר כצבמן סיימה את הסטאז' שלה בשנת 2001 בכרמל עשתה התמחות ברדיולוגיה ועבדה בבית חולים העמק כרופאה בכירה.

ד"ר כצבמן יצאה לשנת השתלמות בגינאה המשוונית שבאפריקה שם היתה הרופאה הרדיולוגית היחידה בכל המדינה.

ד"ר לריסה כצבמן בקבלת המינוי. צילום - אלי דדון

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ציין את מכון הדימות של בית החולים הנמצא כעת בפני אתגרים גדולים במיוחד. "המכון בנוי על צוות אנושי חזק ומוצלח שבתקופת הקורונה עבד קשה במיוחד. ד"ר כצבמן היתה כאן בזמנים הקשים ותרמה משמעותית לחיזוק המכון".

מנהלת מכון הדימות ד"ר נטליה גולדברג ברכה את סגניתה החדשה ד"ר כצבמן במילים חמות ואמרה כי "לריסה היתה תמיד הגב האמתי שלי במכון. יש בה כל מה שצריך להיות ברופאה מקצועית ואיכותית, ואני אומרת לה תודה גדולה ובהצלחה".

ד"ר כצבמן הודתה למברכים ואמרה כי כרמל הוא הבית האהוב עבורה. "יש לנו במכון צוות מדהים ויוצא מן הכלל ואני מרגישה כי יחד נוכל להביא את המכון לגבהים חדשים".

 ד"ר מיכל מולד בקבלת המינוי. צילום - אלי דדון

גם פגיית כרמל התחדשה במינוי סגנית מנהל חדשה ד"ר מיכל מולד שמונתה כסגניתה של מנהלת מחלקת ילודים ופגים ד"ר קרן לביא.

ד"ר מולד כבר 11 שנה עובדת במסירות בכרמל. היא התמחתה בכרמל ושימשה כרופאה בכירה במחלקה. מנהלת הפגייה ד"ר לביא ברכה את ד"ר מולד ואמרה כי הבחירה בה היתה קלה."ד"ר מולד היא רופאה מקצוענית עם יכולות ארגון מדהימות היא משרה במחלקה אוירה טובה ויש איתה תמיד את התחושה שיש על מי לסמוך".

ד"ר מולד הודתה למברכים ואמרה כי "אני מאמינה כי הפגייה שלנו מצטיינת בעיקר ביחסי האנוש המצוינים שבה. אני כאן כדי לעזור ולקדם את המחלקה ברמה המקצועית והאנושית כדי שנמשיך להיות פגיה מצטיינת ארצית ומובילה".

 ד"ר אננה לובובסקי בקבלת המינוי. צילום - אלי דדון

אחרונה חביבה שהתכבדה במינוי המכובד היתה ד"ר אננה לובובסקי שמונתה כסגנית מנהלת המחלקה הגריאטרית.

ד"ר לובובסקי מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה כבר 3 שנים עובדת בכרמל והיא הגיעה לבית החולים אחרי עבודה ארוכת שנים ומוצלחת במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. 

מנהלת המחלקה ד"ר אירינה מלחובסקי ברכה את ד"ר לובובסקי על המינוי ואמרה, "אנה היא אדם חם עם גישה מיוחדת למטופלים. היא משרה במחלקה אוירה נעימה ומקצועית ואני שמחה שהיא אתנו יש לנו המון עבודה משותפת ומוצלחת.

המחלקה הגריאטרית שלנו נבחרה כמחלקה מצטיינת מוסדית יש לנו רפואה ברמה גבוה עם צוות רפואי וסיעודי העובדים יחד כשהכל מוכוון לטובת רפואה טובה יותר למטופלים שלנו" ד"ר לובובסקי הודתה על הברכות ואמרה, "מצאתי במחלקה בכרמל צוות מצוין של אנשים מצוינים שקל וטוב לעבוד איתם. יש כאן   אנשים טובים שעושים רפואה טובה ואנו נמשיך לעשות ולקדם את מקצועיות של כולם".

את האירוע כיבדו בנוכחותם מנהל משאבי אנוש מר אהוד פקלר, סגנית מנהל  בית החולים ד"ר שני ברוש ויו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן.

ד"ר ביטרמן ברך את הזוכות במינויים ואמר "יש כאן נשים חזקות ומעולות הבחירה וההחלטות היו טובות וראויות יחד אתכן נמשיך לצעוד קדימה אני מאחל לכן המון הצלחה". 

גם סגנית המנהל ד"ר שני ברוש ברכה את הסגניות החדשות ואמרה להם, "אתן רופאות מובילות ומקצועיות כשכל אחת מכן מתמודדת עם אתגרים אחרים ומורכבים, אתן מובילות מנהיגות שקטה עם שינויים בתוך המחלקות תוך כדי  שיח מקצועי פורה. אתן עובדות מהלב ורואים את זה. בשם כל הנהלת בית החולים והעובדים אני מאחלת לכולכן הצלחה ענקית מכל הלב".

 

 

 

בתמונות:
ד"ר לריסה כצבמן בקבלת המינוי
ד"ר מיכל מולד בקבלת המינוי
ד"ר אננה לובובסקי בקבלת המינוי
שלושת הסגניות החדשות יחד
קרדיט צילום – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש