כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

חדשות הכרמל

חדשות ומאמרים - מרכז רפואי כרמל - כל הידיעות, המידע והאירועים העדכניים

חדשות כרמל

כל הידיעות החמות והמאמרים המקצועיים מהמרכז הרפואי כרמל

ארכיון הכתבות והמאמרים מהמרכז הרפואי כרמל:

 • תרגיל אר"ן משולב חולי קורונה נערך במרכז הרפואי כרמל

  תרגיל אר"ן משולב חולי קורונה נערך במרכז הרפואי כרמל

  תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון כרמל בטיפול בנפגעי תאונת דרכים גדולה בתוכם גם נפגעים חולי קורונה.

 • הפורבס קובע - בכרמל הרופאים הטובים בישראל

  הפורבס קובע - בכרמל הרופאים הטובים בישראל

  גאווה גדולה בכרמל. מספר שיא של 24 רופאים בכירים ומנהלי מחלקות מהמרכז הרפואי כרמל נבחרו בשנת 2021 ומופיעים זו השנה השמינית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין היוקרה "פורבס".

 • מכרמל מסייעים לפתרון משבר המתמחים

  מכרמל מסייעים לפתרון משבר המתמחים

  מאבקם של הרופאים המתמחים בקיצור משך התורנות שלהם מטריד מאוד את עולם הבריאות והרפואה בישראל וגם ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל התגייס לעזרה בפתרון משבר המתמחים.

 • שבוע הפיזיותרפיה נחגג בכרמל

  שבוע הפיזיותרפיה נחגג בכרמל

  השבוע מציינים בישראל את שבוע הפיזיותרפיה וגם במרכז הרפואי כרמל ציינו הצוותים את השבוע המיוחד במגוון פעילויות מרתקות במטרה להעלות את המודעות ולהכיר לכולם את המגוון הרחב של פעילויות המחלקה.

 • לגעת בעתיד - תוכנית מנטורינג ייחודית בכרמל

  לגעת בעתיד - תוכנית מנטורינג ייחודית בכרמל

  תוכנית מנטוריניג ייחודית בארץ ובעולם המיועדת לפרחי רפואה ושהופעלה לראשונה השנה במרכז רפואי כרמל סיימה את תכנית ליווי קבוצת הסטז'רים הראשונה שלה בהצלחה רבה.

 • בית מרקחת כרמל עם הפנים קדימה

  בית מרקחת כרמל עם הפנים קדימה

  בית המרקחת של מרכז רפואי כרמל התחדש בשתי מנהלות חדשות, בשירותי רוקחות מתקדמים וחדשים והוא גם ממשיך להצטיין ולהוביל. רוקחת ייעודית במחלקת יולדות רוקחת מתמחה בסוכרת, ציוד חדשני לטיפול בסמים מסוכנים ועוד חידושים רבים.

 • סוכת החוסן של כרמל

  סוכת החוסן של כרמל

  "סוכה של יחד" הוא עוד פרויקט מיוחד של צוות החוסן בית חולים כרמל, שיצא לדרך בחג הסוכות. לסוכת בית החולים הזמין צוות החוסן את העובדים מהמגזרים והמחלקות השונות להכיר מקרוב אחד את השני ולרקום יחד את הסיפור המשותף של כרמל.

 • האחות שנמצאת בחזית הקורונה

  האחות שנמצאת בחזית הקורונה

  רחל שפירו אחות טיפול נמרץ בכרמל כבר עברה את כל גלי הקורונה ומרגישה היטב את ההבדל בגל הרביעי בין החולים המחוסנים ללא מחוסנים. המיגון המכביד הצעירים המונשמים והבדידות של החולים מקשה עליה את העבודה במחלקת הקורונה אבל היא לא נשברת.

 • בכרמל ממליצים על תזונה נכונה עם החזרה ללימודים

  בכרמל ממליצים על תזונה נכונה עם החזרה ללימודים

  עם פתיחת שנת הלימודים ממליצים בכרמל על תזונה מתאימה לתלמידים ובעיקר לילדים העולים לכיתה א'.

 • בכרמל מעדכנים את הוראות הכניסה לבית החולים

  בכרמל מעדכנים את הוראות הכניסה לבית החולים

  מטרת ההגבלות וההוראות היא לשמור על בריאותם של המאושפזים והמבקרים ועל בריאות הצוות המטפל ולמנוע הדבקות בקורונה ברחבי בית החולים.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!