כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

חדשות הכרמל

חדשות ומאמרים - מרכז רפואי כרמל - כל הידיעות, המידע והאירועים העדכניים

חדשות כרמל

כל הידיעות החמות והמאמרים המקצועיים מהמרכז הרפואי כרמל

ארכיון הכתבות והמאמרים מהמרכז הרפואי כרמל:

 • לשבוע האחיות - האחות המיוחדת של כרמל

  לשבוע האחיות - האחות המיוחדת של כרמל

  לרגל שבוע האחים והאחיות פגשנו לריאיון מיוחד את האחות אלינה גיידמן מהמרכז הרפואי כרמל. בגיל 10 עלתה אלינה לישראל מבלרוס וכבר 15 שנה ברציפות שהיא אחות מסורה בפגיית בית החולים.

 • גנטיקת כרמל מתגבשת

  גנטיקת כרמל מתגבשת

  הם עובדים במסירות כל השנה כדי להעניק את הייעוץ הגנטי הטוב ביותר לתושבי חיפה והצפון ולרגל בוא האביב הם יצאו ליום גיבוש מחבר ומחזק.

 • ליל סדר בינלאומי

  ליל סדר בינלאומי

  ד״ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל, יו"ר ועד הרופאים בכללית ואוהד מושבע של מכבי חיפה בכדורגל התארח בליל הסדר יחד עם בנו ד״ר ניר ביטרמן ומשפחתו אצל קרובי המשפחה, משפחת דוידוביץ' בעלי מאפיית דוידוביץ' המפורסמת.

 • בכרמל האבחון הכי מהיר לסרטן הריאות

  בכרמל האבחון הכי מהיר לסרטן הריאות

  הכי מהיר והכי מקצועי, שירות אבחון מהיר לסרטן הריאות בכרמל. בשירות האבחון המהיר שלנו בכרמל אנו מרכזים את כל הידע המקצועיות והטיפול המתקדם ביותר תחת קורת גג אחת.

 • כרמל מוביל באיכות ברפואה

  כרמל מוביל באיכות ברפואה

  בית חולים כרמל ממשיך להוביל באיכות הרפואית. בכנס השנתי של החברה הישראלית לאיכות ברפואה שנערך בתל אביב הציגו רופאים ובכירים מכרמל עבודות נבחרות וייחודיות אשר זכו להערכה רבה.

 • יום העבודה הסוציאלית

  יום העבודה הסוציאלית

  הן נותנות את הנשמה מצאת החמה ועד צאת הנשמה. הן רצות 24/7 במסדרונות בית חולים כרמל כדי להגיע לעוד חולה או משפחה שצריכים תמיכה וחיזוק. הן מחזיקות את ידי החולים והמשפחות ברגעים הכי קשים ותמיד יש להן את החיוך והמילה הנכונה עם העזרה בכל שאלה.

 • שירות חדש – ייעוץ גינקולוגי לחולות טרשת נפוצה

  שירות חדש – ייעוץ גינקולוגי לחולות טרשת נפוצה

  פרופ' אריאל מילר מנהל המרכז לטרשת בכרמל - "מדובר בשירות ייחודי בבית החולים המאפשר לנו להעניק למטופלות המתמודדות עם טרשת נפוצה ייעוץ בכל הקשור להיריון, לידה, פוריות וכל האספקטים הגניקולוגיים ומיילדותיים לצד המחלה".

 • נשות כרמל על מסלול הבריאות

  נשות כרמל על מסלול הבריאות

  עשרות נשים מצוותי הרפואה והמנהל של בית חולים כרמל השתתפו בפעילויות רבות וחשובות לרגל יום האישה. את הפעילויות המגוונות לאורך כל השבוע הפיקה ועדת הבריאות של בית החולים תחת הכותרת "נשות כרמל עולות על המסלול לבריאות".

 • מיון כרמל ממשיך להצטיין

  מיון כרמל ממשיך להצטיין

  חדרי המיון של מרכז רפואי כרמל ממשיכים להוביל ולהצטיין. בסקר חווית המטופל המעודכן של משרד הבריאות, כרמל נמצא במקום הראשון בקבוצת בתי החולים הבינוניים, והוא מהראשונים בחמישיה הראשונה מבין כלל בתי החולים בישראל.

 • מנהלת יחידה מיוחדת ויחידה - ד"ר מיכל שטיינברג

  מנהלת יחידה מיוחדת ויחידה - ד"ר מיכל שטיינברג

  מזל טוב לד"ר מיכל שטיינברג ממרכז רפואי כרמל שהתחדשה השבוע במינוי כמנהלת יחידה לברונכיאקטזיות ו- CF מבוגרים במכון הריאות של כרמל.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!