כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 04.07.2021

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מצטיינים של כרמל לשנת 2020

צוות חדר המיון, צוות יחידת הזיהומים וצוות המרפאה לבריאות העובד הם המחלקות שזכו בפרסי המצוינות של כרמל לשנת 2020. יחד איתם נבחרו עוד עובדים מבית החולים שנבחרו על פועלם האישי כעובדים מצטיינים.

מצטיינת מנהל המרכז הרפואי ומצטיינת מנכ"ל הכללית  - ציפי גאשי טכנולוגית רפואית וראש צוות הנשמה והרדמה

"אתם מופת של דוגמא אישית. אתם המצוינים כולנו גאים מברכים ומתברכים בכם". ברך את המצטיינים מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג

באירוע מרגש באודיטוריום בית החולים כרמל בהשתתפות הזוכים, בני משפחותיהם, נציגי המחלקות והנהלת בית החולים נחשפו העובדים המצטיינים לשנת 2020.

ציפי גאשי טכנולוגית רפואית וראש צוות הנשמה והרדמה, נבחרה כמצטיינת מנהל המרכז הרפואי ומצטיינת מנכ"ל הכללית.

בפרס מנהל המרכז הרפואי זכו: ד"ר אריק עדן מנהל היחידה לטיפול נמרץ. האח אליעד מודיאנו עד לא מזמן ראש צוות המחלקה לניתוחי לב, וכעת בתפקידו החדש ביחידת האיכות, וצוות המחלקה לרפואה דחופה - צוות חדר המיון בניהולו של ד"ר סלים חלבי ומנהלת הסיעוד יפעת אלון.

בפרס הוקרה מיוחד זכו: צוות המרפאה לבריאות העובד עם האחיות נג'ואה עוסמאן ומירי שגב וצוות היחידה למחלות זיהומיות בהובלתם של ד"ר גבי ובר וד"ר רונזא נג'אר.

אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל ברכה את המצטיינים ואמרה "אנחנו באים להוקיר ולדבר בשבחיכם בעיקר כמסר לכולנו, שההצטיינות שלכם היא הרווח שלנו כאנשים במערכת הבריאות, שגאה בהישגים של עובדים שלה".
צוות היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות. צילום - אלי דדוןכראשוני הזוכים בפרס ההוקרה התכבדו ועלו צוות היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות בהובלתם של ד"ר גבי ובר וד"ר רונזא נג'אר. היחידה שהפכה בשנה האחרונה בתקופת הקורונה לאורים ותומים של כרמל. במקצועיות ובמסירות אין קץ, צוות היחידה הקדיש את ימיו ללמידה וחקר, לייעוץ, הדרכה, קביעת מדיניות, ונהלי טיפול, בקרה והכל תוך זמינות מדהימה ועם המון אמפתיה ושיתוף פעולה, הצוות, התאים את עצמו למציאות החדשה במהירות בנחישות ועם הרבה תושייה.

יו"ר ועד העובדים של כרמל האחות אירנה ברייב הודתה למצטיינים על עבודתם למען המטופלים ואמרה, "אתם שעובדים במסירות ויסודיות, אתם שאחראים להצלחת הטיפול באלפי החולים בכרמל בכל שנה, אתם המוצלחים ואתם ההצלחה שלנו".

האחיות נג'ואה עוסמאן ומירי שגב - מרפאת לבריאות העובד, צילום - אלי דדון

הזוכות הבאות בפרס ההוקרה היו צוות המרפאה לבריאות העובד עם האחיות נג'ואה עוסמאן ומירי שגב. המרפאה הוקמה במרץ 2013 ומאז הפכה לציר חשוב במעגל העובד מטרום תחילת עבודתו ובמהלך כל העסקתו תוך קידום סביבת עבודה בטוחה ובריאה לכולנו.

בתקופת הקורונה  נדרשו נג'ואה ומירי לעמוד ישירות מול המגיפה, לבצע בדיקות, להתמודד עם לחצים, עם חששות, והכל תוך שמירה על נהלים קפדניים של היגיינה ומיגון והן עשו זאת עם המון כבוד, שירותיות, חיוך מקסים ובעיקר הרבה רגישות, אמפתיה ומסירות רבה.

"השמיים הם הגבול והדרך דרך ארץ, אתם הנכס של כולנו" ברך את העובדים המצטיינים בטקס ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים של כרמל. "אתם אחי גיבורי התהילה אתם עושים רפואה מהטובות בעולם, אתם עמוד התווך של שירותי הבריאות בישראל ושלנו בכרמל, כל הברכות מגיעות לכם".
ד"ר אריק עדן - מנהל היחידה לטיפול נמרץ, צילום - אלי דדוןכזוכה הראשון בפרסי הצטיינות מנהל המרכז הרפואי לשנת 2020 נבחר ד"ר אריק עדן.

ד"ר עדן הגיע לכרמל בשנת 1999 כמומחה ובשנת 2013 התמנה לתפקידו הנוכחי כמנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי. ממליציו מספרים על רופא קשוב ומסור. מטפל באופן מקצועי ועם המון נשמה במטופליו. תמיד מוצא את הזמן לשיח עם עובדיו לשאלות והערות ומתייחס לכולם בכבוד רב. הקסם שלו זאת צניעותו הרבה והיכולת הניהולית שלו להוביל אחרים.

האח אליעד מודיאנו - מתאם נושא איכות, צילום - אלי דדון

כנבחר הבא בפרס מנהל בית החולים, עלה לבמה אליעד מודיאנו.
אליעד החל את עבודתו בכרמל בשנת2011  ושימש עד לא מזמן כראש צוות יחידת מונשמים במחלקת חזה ולב, לאחרונה מונה לתפקיד מתאם נושא איכות של בית החולים.

ממליציו מספרים על חלקו המשמעותי של אליעד בשינויים הרבים בדפוסי העבודה של היחידה, ועל שגרות עבודה חדשות שבנה בסטנדרטים גבוהים. כשגולת הכותרת הטמעת מערכת ה"קמיליון" ליחידת ICU שאליעד היה שותף לה מתהליך הבניה וההתאמה ליחידה ועד להטמעתה.

צוות חדר המיון - היחידה לרפואה דחופה, צילום - אלי דדוןכזוכים הבאים בפרס ההצטיינות, עלו אחר כבוד לבמה צוות חדר המיון - היחידה לרפואה דחופה בניהולם של ד"ר סלים חלבי ומנהלת הסיעוד יפעת אלון.

המלר"ד (מרכז לרפואה דחופה) של כרמל, מהווה את חוד החנית בטיפול במטופלים תוך עבודה על פי הנהלים, באווירה תומכת וכל זאת במקביל לבניית שגרות עבודה לקידום איכות ושירות הטיפול, הכשרות עובדים וקידום ידע. היכולת לשים את המטופל במרכז ואף לזכות בסקר שביעות רצון מטופלים במקום מכובד במיוחד בתקופת מגיפה. אין ראוי מצוות זה להיקרא צוות מנצח.

הזוכה האחרונה שזכתה בפרס הגבוה ביותר באירוע, פרס מנהל ביה"ח ובפרס המנכ"ל הכללית לשנת 2020 נבחרה ועלתה לבמה הטכנולוגית הרפואית וראש צוות הנשמה והרדמה ציפי גאשי.

ציפי, החלה לעבוד בכרמל בשנת 1988. בשנת 2005 מונתה לראש צוות הנשמה והרדמה, תפקיד אותו היא מובילה עד היום במרץ ובמוטיבציה רבה.
ציפי מצליחה להתמודד עם אתגרים וקשיים ולמצוא פתרונות מעשיים ויצירתיים. עושה תפקידה במסירות אין קץ, חוסן אישי בולט, דוגמא ומופת לעובדיה בפרט ולעובדי מרכז רפואי בכלל. והכל בדרכה האדיבה החמה המכילה, האכפתית והצנועה. ציפי היא פשוט שחקנית נשמה. 

"למרות שנת הקורונה המאתגרת אתם הבולטים שבמצטיינים שלנו ועל כך כולנו בכרמל  גאים בכם", סיכם בברכה את אירוע המצטיינים מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג.

הפיקה והנחתה את האירוע בכישרון רב לאה שוורצמן-מלכה ממשאבי אנוש.

 

בתמונות:
מצטייני ביה"ח כרמל:
ציפי גאשי - טנולוגית הרפואית וראש צוות הנשמה והרדמה
צוות היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות 
צוות המרפאה לבריאות העובד
ד"ר אריק עדן - מנהל היחידה לטיפול נמרץ
האח אליעד מודיאנו - מתאם נושא איכות
צוות חדר המיון - היחידה לרפואה דחופה

קרדיט צילום – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש