כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 26.07.2022

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

היד החזקה של כרמל

ד"ר מחולה מונה למנהל היחידה המרחבית לכף יד במרכז הרפואי כרמל ובמחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. השירות ביחידת כף היד עוסק באבחון בטיפול ובניתוחים מתקדמים של הגפה העליונה על כל סוגיהם, על ידי רופאים מומחים בכירורגיה של היד.

ד"ר מחולה עם הנהלת כרמל והמחוז בקבלת המינוי. צילום - אלי דדון

היד החזקה של כרמל

לחיצת כף יד משולשת בכרמל. מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג והמנהלת הרפואית של המחוז ד"ר לילך צולר לחצו את ידו של ד"ר סאמר מחולה וברכו אותו לקבלת המינוי החדש.  

רפואת כף היד בכרמל ובכללית מתקדמת עכשיו יותר לטובת המטופלים.

באירוע חגיגי בהנהלת בית חולים כרמל העניקו מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג המנהלת הרפואית של המחוז ד"ר לילך צולר ומנהל המחלקה האורתופדית בכרמל ד"ר בני ברנפלד לד"ר מחולה את כתב המינוי המרחבי החדש.

באירוע השתתפו וברכו את ד"ר מחולה גם סגני מנהל בית החולים ד"ר שני ברוש וד"ר בני רביב, יו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן ומנהלת משאבי אנוש אינה שקליאר אמסלם. 

במסגרת תפקידו יהיה אחראי ד"ר מחולה על כל תחום רפואת כף היד בכרמל ובמחוז חיפה של הכללית הכולל גם את מרפאות כף היד בקהילה במרכזים הרפואיים לין וזבולון.

ד"ר מחולה בחדר ניתוח. צילום - אלי דדון

היחידה לכף יד רואה ומטפלת באלפי חולים ומטופלים בכל חודש והיא חלק ממגוון שירותי המחלקה האורתופדית בכרמל בהובלת מנהל המחלקה ד"ר בני ברנפלד.

ד"ר גולדברג וד"ר צולר אמרו כי "תחום כף היד הוא תחום מאוד נדרש ונמצא בחסר, אנחנו שמחים שאתה לוקח אותו לידך ובטוחים כי תוביל אותו להצלחה".

השירות ביחידת כף היד עוסק באבחון בטיפול ובניתוחים מתקדמים של הגפה העליונה על כל סוגיהם, על ידי רופאים מומחים בכירורגיה של היד.

השירות עוסק בניתוחי טראומה, מחלות גפה עליונה, עיוותים מולדים ונרכשים בגפה העליונה, ניתוחי ארתוסקופיה, החלפת מפרקים ומפרקי האצבעות, שחזורים והשתלות של גידים ועצבים, משתלים מלאכותיים במרפק ובכף היד, העברת מתלים ועוד. השירות ביחידה עובד בשיתוף פעולה מלא ורציף עם המכון לפיזיותרפיה והמכון לריפוי בעיסוק והוא חלק בלתי נפרד משירותי המחלקה האורתופדית בכרמל.

ד"ר מחולה וד"ר ברנפלד מנהל המחלקה. צילום - אלי דדון 

מנהל המחלקה ד"ר בני ברנפלד ברך את ד"ר מחולה על המינוי ואמר "עבורי זו סגירת מעגל מאז ראיתי וקיבלתי את ד"ר מחולה אני רואה בו רופא מוכשר ומוצלח מאז כניסת ד"ר סאמר לתפקיד יש לנו עליה גדולה בכמות הניתוחים, ד"ר מחולה שוקד כל הזמן על קידום ופיתוח התחום הוא מביא כוחות חדשים ואני כאן כדי לעזור לו ולהביא יחד את היחידה לרמה הגבוה ביותר בצפון".

 ד"ר סאמר מחולה מנהל כף היד החדש. צילום - אלי דדון

"אני מאמין", אומר ד"ר מחולה, "שיחד עם כל הצוות ובתמיכת המחלקה נצליח לפתח ולהרים עוד יותר את שירותי כף היד לרמה הגבוה ביותר תוך הענקת דגש על הטיפול החדשני והמתקדם ביותר לטובת תושבי חיפה והצפון".

ד"ר סאמר מחולה בן 55 תושב חיפה נשוי ללינה רופאת נשים במקצועה והוא אב גאה ל- 3 ילדים. לינה בת 30 עורכת דין, טוני בן 19 המסיים כעת את לימודי בתיכון ואמלי בת ה- 9.

 

 

בתמונות:
ד"ר סאמר מחולה מנהל כף היד החדש
ד"ר מחולה עם הנהלת כרמל והמחוז בקבלת המינוי
ד"ר מחולה וד"ר ברנפלד מנהל המחלקה
ד"ר מחולה בחדר ניתוח
קרדיט צילום – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​