כללית און-ליין
מה חדש

מה חדש בעמק

 

מה חדש בעמק 1216.jpg 

העמק חוגג מצוינות

קו הפרדה.png

חגיגה כפולה: 70 שנה למדינה וטקס מצוינות בעמק

בשבוע שעבר ישראל החלה בחגיגות ה 70 לעצמאותה, וברוח זו אנחנו חגגנו מצוינות לבית החולים. אירועי ה- 70 העלו על נס את היותנו אומה חדשנית ויצירתית, משמעותית בעולם המדעי ובעולם הרוח. העמק הוא חלק בלתי נפרד מהיצירה הנהדרת הזו שנקראת ישראל, החל מימיה הראשונים כמדינה צעירה ועד לימינו אנו.

קו הפרדה.png

אות מפעל חיים - ד"ר עמירם לב

מנהל היחידות לטיפול נמרץ מבוגרים וילדים בין השנים 1989-2017 במרכז רפואי העמק. מוזמנים לצפות בסרט המרגש!

עמי לב.png

קו הפרדה.png

פרס המתנדב המצטיין לשנת 2017 - הגברת יונה סופריונה סופר.JPG

עזרה לזולת ונתינה הם שמה האמצעי וכשיצאה לגמלאות ידעה שיש לה הרבה מה לתת ואכן, רשימת הפעלים שלה מעוררת השראה. לפני שנה התאלמנה מאמנון ובאותו היום, בעקבות הלחץ הנפשי- עברה שבץ ובעקבותיו תקופת שיקום ארוכה. יונה לא ויתרה וחזרה לבית הספר "אלומות" ולבית החולים להמשיך ולתרום כפי יכולתה. יונה מתנדבת במחלקות הילדים ובכירורגית ילדים, שם היא מדריכה את הילדים והוריהם בתחום מניעת היפגעות בילדים.
על כל אלו ראויה יונה סופר לפרס המתנדבת המצטיינת!

 

 קו הפרדה.png

פרס המצוינות לשנת 2017 - ד"ר סרגיי ביקוב

ד"ר ביקוב, מנהל היחידה לרפואה גרעינית, החל את עבודתו במרכז רפואי העמק כמתמחה בשנת 1993. וב2014 הוא מונה למנהל היחידה לרפואה גרעינית.
המוניטין המקצועי של ד"ר ביקוב הולך לפניו, היכולת הקלינית שלו לאבחן מצבים מורכבים, והנכונות שלו לשתף פעולה עם קולגות כדי להשיג תוצאות טובות יותר. כל אלה, ביחד עם יחס אנושי ואישי למטופלים מזכים את ד"ר ביקוב בפרס המצוינות לשנת 2017.
 
סרגיי ביקוב.JPG

 

קו הפרדה.png

פרס המצוינות לשנת 2017 - שולמית בקל

שולה החלה את עבודתה בבית החולים בשנת 1980, ומאז 2008 היא האחות האחראית באונקולוגית ילדים. שולה היא החיבוק בבוקר והחיוך החם שמקבלים כל ילד וילדה שמגיעים לטיפול יום ביחידה. שולה נמצאת שם תמיד בשביל ההורים שמתייעצים עמה ומבקשים לשמוע את דעתה. שולה מוערכת מאד על ידי הקולגות ועובדת בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם עמיתיה ולאורך השנים יזמה והניעה תהליכים למען המטופלים ומשפחותיהם. ב-2016 קיבלה את פרס דניאלי שניתן לאנשי צוות רפואי שמשדרים חמלה, אדיבות לב ומסירות נפש.

 שולה בקל.JPG

קו הפרדה.png

פרס המצוינות לשנת 2017 - ניצה פרץ

ניצה, מזכירה רפואית במרפאה הקרדיולוגית, החלה את עבודתה בבית החולים בשנת 1994 והשתלבה במערך מרפאות החוץ של בית החולים. ניצה היא אדם מיוחד במינו עם לב גדול והרבה נשמה. אין אתגר שעומד בפניה וכל בעיה שמתגלגלת לפתחה תיפתר על ידה בצורה הטובה ביותר למען המטופלים שלה במרפאה הקרדיולוגית. האחריות והאכפתיות שהיא מפגינה כלפי מטופלי המרפאה, חריצותה, היחס המכבד ובעיקר האווירה שהיא משרה על מטופלים הנמצאים במצבי לחץ- על כל אלו ראויה היא לפרס המצוינות.ניצה פרץ.JPG

קו הפרדה.png 

פרס המצוינות לשנת 2017 - פרופ' משנה ראיד סלים

פרופ' משנה סלים החל את דרכו בעמק בשנת 1996 כמתמחה במחלקת נשים ויולדות, ובשבע השנים האחרונות מנהל את מערך חדרי הלידה שלנו.
תחת הובלתו הגענו להישגים מרשימים ובולטים בארץ ואף בעולם. חדרי הלידה בעמק היו הראשונים להוביל בישראל את הגישה של ניתוח קיסרי טבעי, Skin to Skin.
פרופ' סלים מהווה סמכות מקצועית בתחומו. הוא סגן מנהל מחלקת נשים ויולדות ומשמש כיו"ר הוועדה האקדמית, יוזם ומקדם פעילות מחקרית במחלקתו ובבית החולים.
פרופ' סלים שם את המחלקה בראש מעייניו, מנהל את חדרי הלידה בשקט ובמקצועיות רבה, קשוב למטופלות ולצרכים הייחודיים שלהן, ולא אחת מגיע לפתרונות יצירתיים שמהווים חיבור מיטבי בין רפואה לשירות. בשבוע שעבר הוענק לו פרס מנכ"ל הכללית.

ראיד סלים.JPG

קו הפרדה.png

פרס המחלקה המצטיינת - פנימית ד'

 פנימית ד.JPG 

קו הפרדה.png 

המקום הראשון בשיפור משמעותי לפי יעדים: מרפאת עור ומחלקת עור

עור.JPG

 

קו הפרדה.png 

המקום הראשון בסקר שביעות רצון משירותי פנים: צוות המכון לפזיותרפיה

 פיזיותרפיה מקבלים הצטיינות.JPG

קו הפרדה.png 

  • יחידה אמבולוטורית מצטיינת: המכון לגנטיקה

קו הפרדה.png

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עקבו אחרינו לקבלת כל העדכונים החמים!

 קו הפרדה.png

שנמשיך להצטיין ולהוביל!  

פרופ' מ' אורנה בלונדהיים

מנהלת מרכז רפואי העמק