כללית און-ליין
מערך ילדים
פנייה ליחידה

יצירת קשר

​טלפון: 04-6495524, 04-6495528
פקס: 04-6495525

שעות ביקור

​א'-ה' 8:00-15:00                     

מיקום

​בניין מספר 15, ליד בית מרקחת                    

אונקולוגית ילדים

מנהל היחידה ד"ר סרגיי פוסטובסקי

​היחידה אונקולוגית ילדים מסונפת למחלקת ילדים א' ובתוכה קיימים חדרים מיוחדים לילדים האונקולוגיים הנזקקים לשהיית לילה או אשפוזים עקב סיבוכים.
היחידה האונקולוגית לילדים במרכז רפואי העמק, נוסדה ביוזמה של הורי ילדים אונקולוגיים, שטופלו ב"עמק". לפני למעלה מ- 15 שנים התאגדו לעמותה, אשר סייעה להשגת משאבים ואישורים להקמת בית מיוחד ליחידה האונקולוגית לילדים ובכך שיפרו את רמת הטיפול והשהיה לילדים החולים.
היחידה במבנה הנוכחי קיימת זה כ- 20 שנים ומשרתת מדי שנה מאות ילדים, חלקם חולי סרטן חדשים ומרביתם ילדים שסיימו טיפולים והחלימו וממשיכים במעקב וטיפול תומך על צורכיהם, וכן ילדים חולי מחלות המטולוגיות וילדים שמופנים לברור קשרי לימפה מוגדלים שסיבת הגדלתם לא ידועה. היחידה מטפלת בילדים עם מחלות נדירות, הזקוקים לטיפול תוך ורידי וילדים שעברו השתלת מח עצם.
ביחידה ישנה פעילות אשפוז יום, שירותי מרפאת מעקב ושירותי מרפאת ייעוצים. לצד השירותים הרפואיים האלה, אשר ניתנים בידי צוות המונה שני רופאים ושתי אחיות, מכונס צוות מקצועי המטפל בבעיות שונות נלוות: ריפוי בעיסוק, הרפיה וטיפול באומנויות, שירותי תזונאית, עבודה סוציאלית, צוות מורות ומתנדבות, וקשר תמידי עם מוסדות חינוך רווחה וקהילה במקום המגורים של כל ילד.
היחידה אונקולוגית ילדים במרכז רפואי העמק משתפת פעולה עם כל המרכזים האונקולוגיים הפדיאטריים בארץ, ובמיוחד עם המחלקה האונקולוגית במרכז שניידר לילדים.
רופאי היחידה, האחיות, והצוות המקצועי לסוגיו, משתתפים בפגישות האגודות המקצועיות הארציות, ובכנסים הבינלאומיים הרלוונטיים ובכך מבטיחים רמת ידע טיפול ומקצוענות גבוהה ומעודכנת.

חניה

למטופלי היחידה ניתן לסדר אישור להיכנס עם הרכב סמוך ליחידה.

אופן הפנייה

כל רופא בקהילה רשאי להתקשר ישירות ליחידה ולקבוע תור מידי לכל מקרה על פי דחיפותו וללא דיחוי.

פרסומים במדיה

לצפייה בסרטון על תושבי הצפון שמתגייסים להקמת מרכז סרטן לחץ כאן

צוות היחידה

מנהל היחידה: ד"ר סרגיי פוסטובסקי
רופאים בכירים: ד"ר טל דוחובני
אחות אחראית: הדיל אגבריה
מזכירה: דנה מלמד