כללית און-ליין
חדשות

הפנינג קבלת תינוקות לקהילה של כללית, מתנ"ס שחמון ועירית אילת

מאות משפחות נהרו לאירוע המסורתי הפנינג קבלת תינוקות לקהילה שמתקיים אחת לשנה מזה חמש שנים במתנ"ס שחמון

קבלת תינוקות

"איזה כיף לחגוג עם התינוקות והילדים שלנו, לפגוש הורים ותינוקות, להסתובב בין עמדות המידע, להשתתף בסדנאות, לקבל מתנות וליהנות ממופע שירים והפעלה עם רונן גולדפרב כוכב הילדים של הוט והכול בחינם!", אבי גרנות אם לתינוקת חמודה בת שנה.

"זה נפלא שיש לי הזמנות לשוחח באותו יום עם פסיכולוגית מהמכון להתפתחות הילד, עם מומחית לבעיות שינה אצל ילדים, עם תזונאית, ולקנח בעיסוי לתינוק שלי", שוש נחמיאס אם לתינוק בן שנה וחצי.

"השנה החלטתי להגיע והלכתי בעקבות התחנות שההפנינג מציע, התברר לי שיש הרבה, אני שמחה שהגעתי לכאן לבלות עם נכדי", סבתא חוה אלמוג.

"זה כמו ארוחה שמורכבת מכמה מנות משובחות", הגדילה לתאר רות שלמון אם לתינוק בן שנה.

אלה רק מקצת מהתגובות ששמענו מהורים שהגיעו להפנינג.

ההפנינג הוא פרי יוזמה משותפת של רשת המתנסים מתנ"ס שחמון - מרכז הרב תחומי לגיל הרך ולמשפחה, "כללית" באילת והמשרד לקידום מעמד האישה בעירית אילת. נציין כי מידי שנה נולדים כ-900 ילדים בבית החולים יוספטל.

רחבת המרכז הרב תחומי לגיל הרך ולמשפחה המה במשפחות ובתינוקות, עמדות רבות של בתי עסק למוצרי תינוקות הציעו הנחות הטבות ומתנות ליולדות, ההורים זכו בכרטיס הנחות שנתי לבתי עסק, כמו: הממלכה המתוקה של שירן, הסטוק ועולם היצירה, לירן יוחאי - צילום ופוטותרפיה, ענת שיווק ויצירה, פלאש צילום חן טופיקיאן, צ'יפופו מתנות לתינוקות, רב קט, טכנו אמין, שילב, CARTERS, H&O, הפיארט האדום, אלרו בגדי ים לתינוקות וילדים, כפר השעשועים וניצת דובדבן.

במקום הוקם מרכז דוכני מידע עם מומחים מ"כללית", רופאה ואחות ממרכז בריאות הילד, פסיכולוגית מהתפתחות הילד, דיאטנית, יועצת הנקה, צוות מ"כללית סמייל" ועוד.
לתינוקות הוענקה חולצה עם הכיתוב "אני אילתי נולדתי ביוספטל".

כמו כן, הוקמה עמדת טיפת חלב שנתנה יעוץ להורים בנושא התפתחות, גדילה ותזונה.

ברחבת מתנ"ס שחמון הוקמו עמדות רבות של יצירה לפעוטות הרכים ולאחים שלהם כגון "נולדה לי אח/ות" .

במתחם נוסף נהנו התינוקות מעיסוי תינוקות ייחודי, באולם המתנ"ס נהנו הפעוטות מג'ימבורי וממופע של יואב והגיטרה. ברחבה המרכזית נהנו הילדים והוריהם מריקוד מנשאים מקסים וממופע והפעלה של כוכב הילדים הידוע של "הוט" רונן גולדפרב.

בחודש נובמבר האחרון התקיים ברחבת המתנ"ס הפנינג מקדים חגיגת הריון אירוע מרגש ומקסים זה מיועד לזוגות בהריון ומתקיים מידי שנה ביוזמת רשת המתנסים מתנ"ס שחמון, כללית באילת ועירית אילת. משמח היה לראות משפחות שהיו שהשתתפו בהפנינג חגיגת הריון והגיעו להפניניג קבלת תינוקות לקהילה כשהן חבוקות עם התינוקות החדשים שלהם. בתום האירוע נערכה הגרלה נושאת פרסים שווים למשתתפים שנרשמו מראש לאירוע.