כללית און-ליין
מה חדש

מה חדש בעמק

סטריפ למה חדש.jpg

מרכז רפואי העמק- רפואה מתקדמת בדיוק בשבילך  

קו הפרדה.png     מצדיעים ומודים לאחיות ולאחים שלנו !

השבוע מציינים בישראל ובעולם את יום הסיעוד הבינלאומי. האחיות והאחים הנפלאים שלנו מביאים הרבה כבוד לעמק ברמת הטיפול בחולים, ביחס, בכבוד למקצוע בפורומים מקצועיים, בכנסים בארץ ובעולם ואפילו בשדה המחקרי. בפרשת השבוע מדובר על היחס לחלשים ולמסכנים: "וכי ימוך אחיך ... והחזקת בו, גר ותושב וחי עמך"! זה מה שאתם עושים - מחזיקים ומחזקים את החלשים והחולים בחברה בלי הבדל מוצא ורקע, על מנת שיוכלו לחיות בתוכנו. אתם ואתן פשוט נהדרים ואנחנו גאים בכם!

יום האחות.jpg

קו הפרדה.png

חגיגת מצויינות במרכז הרפואי העמק

השבוע חגגנו בעמק את אירוע המצויינות השנתי שהרחיב לנו את הלב, והפעיל אצלנו את הכפתור המיוחד של גאוות היחידה.
אתם עזרתם לנו לבחור את המצויינים לשנת 2018:

 

מצטייניםקו הפרדה.png    את מי עוד ציינו בטקס ?

  • אות מפעל חיים לגב' חפצי גוטמן, מתאמת ההשתלות של בית החולים, שמטופלים רבים בארץ חבים לה את חייהם, ואחרים - את איכות חייהם. צפו בסרט המרגש>>

חפצי גוטמן מקבלת אות מפעל חיים.JPG

  • אות הנשיא הוענק לגב' קציעה כהן שעושה הרבה חסד במסגרת השירות הפליאטיבי שלנו יחד עם ד"ר אהוד פז. זכייתה באות הנשיא מביאה הרבה כבוד לעמק. לכתבה המלאה

  • ציון לשבח לגב' ציונה ביטון ממכון הדימות – שעם נשמה יתרה היא מתנדבת גם בבית החולים וגם מחוצה לו. מזה 4 שנים מובילה ומארגנת תרומות שיער לנשים חולות סרטן, מתנדבת קבוע בבית אבות ובמקומות נוספים. נושאת בתואר "מובילה חברתית" בכללית.

ציונה ביטון מקבלת ציון לשבח.JPG 

ומי המחלקות והיחידות שקיבלו פרסי מצויינות על ניהול לפי יעדים לשנת 2018 ?

לכתבה המלאה על אירוע המצויינות לתפארת העמק ולתפארת מדינת ישראל.

קו הפרדה.png

מביאים הרבה כבוד לעמק

  • ברכות חמות לרופאים שלנו שעברו בהצלחה את בחינות שלב ב' מועד אביב 2019, וכל הכבוד לרופאים שסיימו בהצטיינות: ד"ר רחאל נאדר מעור, וד"ר ברק רינת מאורתופדיה. לרשימה המלאה

נאדר רחאל.JPGדר ברק רינת.jpg

דניאל.jpg

  • פרופ' ראובן מדר קיבל את תואר יקיר האיגוד- outstanding member of the Israel society of rheumatology. ברכות חמות.

ראובן מדר.jpg

  • ד"ר בועז קימל מכירורגית ב' – קיבל מבית הספר לרפואה בטכניון את פרס the Best Clinical Staff Award in Surgery, המוענק על פי דירוג של סטודנטים בתכנית האמריקנית לשנת 2019. גאווה גדולה!

בועז קימל.jpg

לירז וייס.jpg

  • כל הכבוד למחלקת העיניים שלנו, שרופאיה הכינו 25 מתמחים ברפואת העיניים למבחן שלב א', במסגרת קורס יחודי שהתקיים אצלנו בעמק.

  • שאפו לאנשי הצוות שלנו בכנס של האיגוד האירופאי למחלות זיהומיות ומיקרוביולוגיה שהתקיים באמסטרדם. 3 עבודות הוצגו על ידי ד"ר ביביאנה חזן, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות, המתמחות ד"ר חוזיימה ח'מאיסה וד"ר עדי זיידמן, ועל ידי היבה עקל – רוקחת קלינית, האחראית על שימוש מושכל באנטיביוטיקה. בנוסף, פוסטר שלנו הוצג על ידי ד"ר ראול קולודנר וד"ר מרב שטראוס. גאווה לעמק ולמדינת ישראל!

כנס האיגוד האירופאי.jpgקו הפרדה.png
מילה טובה

לאח עבדאללה מפנימית ה', שבדרך לעבודה בבית החולים בשכונה הצמודה ברובע יזרעאל הבחין באדם מנסה לתקן פאנצ'ר. עבדאללה לא חשב פעמים, יצא מהרכב, הפשיל שרוולים וסייע לאזרח, שהיה כל כך נרגש מהעזרה, והעלה פוסט מקסים בדף שלו. היכנסו ופרגנו עם like.


פרופ' מ' אורנה בלונדהיים

מנהלת מרכז רפואי העמק