כללית און-ליין
אגף פנימיות
פנייה ליחידה

יצירת קשר

​קביעת תור: דרך זימון תורים 04-6495000

מיקום

​בניין מספר 8, בניין מרפאות חוץ החדש, קומה 1

מרפאות עור

מרפאה דרמטואונקולוגית

המרפאה הדרמטואונקולוגית מעניקה שרות הכולל:
אבחון מוקדם של גידולי עור.
מעקב נקודות חן (נגעים פגמנטרים) בחולים בעלי סיכון מוגבר לפתח מלנומה (היסטוריה משפחתית של מלנומה, נקודות חן מרובות או/ובלתי סדירות) תוך שימוש בטכנולוגיות הדמיה לא פולשניות.
צילום דיגיטלי כלל גופי.
מעקב דרמוסקופי - שיטה לא פולשנית לאבחון מוקדם ומעקב של גידולי העור.
טיפול פרטני ומעקב במאובחני מלנומה.
איתור מוקדם של גדולי עור בחולים מדוכאי חיסון (בעלי הסטוריה של השתלת איבר / השתלת מח עצם, לאוקמיה פעילה, דיכוי חיסוני (מחלות אוטואימוניות), מחלות גנטיות.
טיפול בתופעות לואי עוריות של תרופות אונקולוגיות.
רופא המרפאה: ד"ר מרים קרנר

לייזר

המרפאה מעניקה טיפול ליבלות ויראליות, רובן מקבוצת ה- Human Papilloma Virus שכוללת זנים שונים. הטיפול כולל הרדמה מקומית באזור הטיפול והקרנת קרני לייזר ממוקדות לאזור היבלת. הטיפול לא מיועד לאזור הפנים. הטיפול אורך כמספר דקות ואינו מצריך המשך טיפול. הטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה ואחות.
הפניה לטיפול – מרופא עור.
רופא המרפאה: ד"ר עומר אבו סלאח

כירורגיית עור

במרפאה זו מתבצעות הסרות של גידולי עור באופן כירורגי. את הנגעים שולחים לבדיקה במכון הפתולוגי של בית החולים לאבחון סופי של הנגע. הטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה ואחות.
רופאת המרפאה: ד"ר יהודית אורן

מרפאת תבחינים עוריים לאלרגיה

במרפאה זו מתבצעות בדיקות לאיתור אלרגיות על פני העור כתוצאה ממגע עם חומרים שונים. הבדיקה מתבצעת באמצעות מדבקות שנושאות חומרים שונים המודבקות על הגב. הבדיקה והאבחון מתבצעות על ידי רופא מומחה ואחות.
רופאת המרפאה: ד"ר שרון שרביט

מרפאת פסוריאזיס

המרפאה עוסקת בטיפול בחולים עם סוגים שונים של פסוריאזיס ובהתאמת הטיפול האידיאלי. בין הטיפולים הניתנים: פוטותרפיה, טיפולים מקומיים, טיפולים ביולוגיים או טיפול אקלימי (קורס טיפולי בים המלח).
רופא המרפאה: ד"ר מיכאל זיו

לימפומות של העור-MF

המרפאה עוסקת באבחון וטיפול לימפומות עוריות. מדובר בגידול של תאי מערכת החיסון, המחלה מתקדמת באיטיות ויש לה מספר שלבים. במרפאה יבוצעו הבדיקות הרלוונטיות ויותאם הטיפול האידיאלי. המרפאה מנוהלת על ידי רופא בכיר.
רופא המרפאה: ד"ר מוחמד סח 

מחלות עור מורכבות

המרפאה מעניקה אבחון וטיפול בחולים עם מחלות עור מורכבות כגון: מחלות שלפוחתיות אוטואימוניות, תגובות עוריות לתרופות, מחלת דרייר (Darier Disease) וכל בעיית עור קשה הדורשת בירור וטיפול.
לקביעת תור דרושה הפניה מרופא מומחה, קביעת תורים בטלפון 04-6494122, שלוחה 1 בין השעות 8:00-14:00.
רופאת המרפאה: ד"ר רוני דודיוק גד

הידרדניטיס סופורטיבה

המחלה המאופיינת בהיווצרות אבצסים בעיקר באזורי בתי השחי והמפשעות, מלווה בהפרשות וכאב רב. אבחון במחלה עלול לארוך שנים בשל חוסר מודעות למחלה. המרפאה הינה ראשונית ואין צורך בהפניה מרופא מקצועי. במרפאה יתבצע אבחון ויותאם טיפול. המרפאה מנוהלת על ידי רופא מומחה.
המרפאה פועלת בימי ה' בין השעות 9:30-13:00
קביעת תור דרך זימון תורים בטלפון 6495000 קוד 316 .
יש להצטייד בטופס 17 לבדיקת רופא.
רופא המרפאה: ד"ר עומר אבו סלאח

מכון הפוטותרפיה

במכון ניתנים טיפולים למחלות עור שונות ביניהם פסוריאזיס, ויטיליגו, ליכן פלאנוס, אטופיק דרמטיטיס ועוד. המכון פועל 3 ימים בשבוע וההפניה אליו מתבצעת לאחר הפניית רופא ממרפאתנו. הטיפולים ניתנים על ידי צוות אחיות מוסמך ובשיתוף רופאי העור של המרפאה. ​