כללית און-ליין
חדשות

"בית רבקה" מקבוצת כללית נבחר לביה"ח הגריאטרי הטוב בארץ

דו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות קובע: "בית רבקה" מקבוצת כללית נבחר לביה"ח הגריאטרי הטוב בארץ

דו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות קובע: המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה מקבוצת כללית הוא בית החולים הטוב ביותר בישראל בקטגוריית המוסדות הגריאטריים.

בכנס האיכות השנתי של משרד הבריאות הוכרזו השבוע תוצאות מדדי האיכות בבתי החולים בישראל לשנת 2019. המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה מקבוצת כללית קיבל ציון 10.0 ונמצא כבית חולים הטוב ביותר בישראל בקטגוריית המוסדות הגריאטריים.

מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר מירה מרם בירכה על הציון הגבוה לה זכה בית רבקה, וביקשה להודות לצוותים שמצעידים את בית החולים להישגים במקצועות הרפואה, הסיעוד, הרוקחות, המשרד וכן לעובדים בתחומי הפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, שירות סוציאלי ותזונה.

לדברי ד"ר מרם: "לבית רבקה מסורת ארוכת שנים של איכות ומקצוענות בשיקום וטיפול בגיל השלישי. מטרת בית החולים היא להביא את מטופליו למצב התפקודי הטוב ביותר עבורם ולאפשר להם איכות חיים גבוהה ככל הניתן. הדאגה למטופלינו היא בכל ההיבטים, כפי שמתבטא בעשרה מדדי האיכות השונים המתייחסים למניעת סיכונים הנובעים ממצבם של מטופלינו, לטיפול ושיקום ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם דאגה למצבם הנפשי. אנו גאים בהיותנו המרכז הגריאטרי הטוב בישראל ונמשיך לשקוד יום יום על מתן הטיפול האיכותי ביותר למטופלינו".