כללית און-ליין
אודות

פורסם בראשונה: 29.09.2021

    מאת:
  • צוות אתר בית רבקה

דבר מנהלת בית החולים

ד"ר מירה מרם אדרי, מנהלת בית רבקה - מרכז רפואי שיקומי גריאטרי

המרכז הרפואי הגריאטרי שיקומי בית רבקה נוסד ב 1956 עת הפך מבית יולדות לבית חולים גריאטרי וכיום הוא מונה כ- 300 מיטות, 9 מחלקות אשפוז, אשפוז יום ומרפאות. המרכז הרפואי "בית רבקה" הוא מהמובילים בארץ באיכות הטיפול באוכלוסייה המבוגרת. 

מטרת העל של המרכז הרפואי וכלל הצוותים היא להביא את המטופל לרמת תפקוד מירבית ולהחזירו לביתו במצב התפקודי האופטימלי ביותר האפשרי, זאת כדי לאפשר לו איכות חיים ראויה.

צוות בית החולים המצוין והמסור שלנו פועל מדי יום במקצועיות, בהרמוניה ובשותפות כשכל תחום מביא את מיטב כישוריו ויכולותיו למתן טיפול כוללני מיטבי. מדובר בצוות רב-מקצועי, ממקצועות הרפואה, הסיעוד ומקצועות בריאות נוספים. תוך מתן שרות למטופל ומשפחתו במגוון תחומים : שיקום כללי (בעקבות ירידה תפקודית כתוצאה ממחלה או מאשפוז ממושך) , אורטופדי (כדוגמת שבר צוואר ירך)  ונוירולוגי (לאחר אירוע מוחי).

בנוסף, בית החולים בית רבקה הינו המרכז המוביל בישראל בשיקום נשימתי וגמילה מהנשמה, מחלקת המונשמים שלנו מהווה יעד מועדף להפניית מטופלים לגמילה מהנשמה ,מכלל בתי החולים הכלליים.

בבית רבקה אנו מאמינים כי משפחתו של המטופל מהווה חלק חשוב ממסע המטופל בשהותו בבית החולים ונעשה כל שניתן לתת מידע, תמיכה ועזרה על פי הצורך. בצד האיכות והמקצועיות הגבוהה כמו גם חווית השרות, היחס האישי והאכפתי למטופל ומשפחתו, המרכז הרפואי מקדם ללא ליאות הצטיידות בעזרים חדשניים המותאמים למטופלים, מחקר ייעודי לתחום ואקדמיה.

מקצוענות, איכות, מסירות ואכפתיות בצד חדשנות, מחקר ואקדמיה מהווים את העקרונות לאורם עובד המרכז הרפואי.