כללית און-ליין
אודות

פורסם בראשונה: 26.09.2021

    מאת:
  • צוות אתר בית רבקה

התנדבות

בבית החולים קיימת קבוצה המונה כ- 30 מתנדבים והיא פעילה מזה שנים רבות. הקבוצה כוללת גמלאים מבוגרים וצעירים, גברים ונשים, ותיקים ועולים חדשים, חילוניים ודתיים.

התנדבות בבית רבקה

בקיצור

1.

פעילות המתנדבים מתבעצת בכל בית החולים וכל עזרה מבורכת

2.

המתנדבים מוזמנים לפעילויות שונות המתקיימות בבית החולים

3.

מידי שנה נבחר מתנדב מצטיין ומוענק לו פרס

נוסף על מתנדבים אלה, לבית החולים יש קשר ישיר עם ארגון "עזר מציון", הדואג לארגון מסיבות למאושפזים בחגים ולאספקת מנות חמות לבני משפחה השוהים ליד מיטות החולים.

ההתנדבות מתבצעת בכל בית החולים: חלוקת מגשי אוכל, האכלת חולים, הפעלת חולים במחלקת הריפוי בעיסוק, הפעלת חולים במשחקיה בשעות אחר הצהריים,יצירת קשר עם החולים ועידודם בתהליך השיקום.

תופעה מעניינת שקיימת בין מתנדבי בית החולים היא קבוצת המתנדבים, שהם או בן משפחתם היו מאושפזים בעבר בבית החולים ובאמצעות ההתנדבות שומרים על קשר עם בית החולים.

פעילות המתנדבים מונחית על-ידי נוהל הפעלת מתנדבים של הכללית, נוהל זה מפרט את זכויות המתנדב ואת חובותיו לבית החולים.

המתנדב, נתפס על ידינו כלקוח, ולכן עלינו לדאוג לשביעות הרצון שלו, ולהשתדל עד כמה שניתן למצוא התאמה בין הצורך של המתנדבים לבין צרכי בית החולים. אנו מנסים לשלב את המתנדבים בפעילויות הנערכות לגמלאי בית החולים ולעובדים, כגון: מסיבות הרמת כוסית לפני חגים, ימי עיון וכנסים.

מדי שנה נבחר מתנדב מצטיין מבין מתנדבי בית החולים שזוכה להוקרה מאת הנהלת "כללית". מבין כל המתנדבים המצטיינים נבחרים מתנדבים הזוכים אף לאות הוקרה מיוחד ממנכ"ל "כללית". ארבעה מתנדבים מצטיינים של בית רבקה זכו לאות זה.
הנהלת בית רבקה מעודדת מאוד פעילות התנדבותית בבית החולים ואנו שמחים על כל מתנדב חדש המצטרף לשורותינו. אם אתם מכירים אנשים רגישים המתאימים לפעילות התנדבותית, שרוצים להעניק מעצמם ושואפים להיות חלק מקבוצה איכותית אשר רואה בתרומה לקהילה אתגר חשוב, אתם מוזמנים להמליץ בפניהם להצטרף אלינו. 

אנא פנו אל מרכזת מתנדבי בית החולים, גב' ניצה ברג.
טלפון: 03-9373918
דוא"ל: NIZAG@clalit.org.il