כללית און-ליין
חדשות

פורסם בראשונה: 03.09.2017

קייטנת "החמודים של רבקה"

במרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה התקיימה בשבועיים האחרונים של חודש אוגוסט קייטנה לילדי עובדים "החמודים של רבקה"

קייטנת "חמודים של רבקה"

הקייטנה התקיימה מיום 20.8 ועד 31.8, מהשעה 7:00 עד 15:00 והשתתפו בה מידי יום כ- 40 ילדים מגיל 4 עד 10.
ההשתתפות בקייטנה התאפשרה לילדים שהוריהם עבדו במשמרת בוקר בהשתתפות סמלית של 10 שקלים ליום.

הקייטנה התקיימה באולם הפיזיותרפיה וריפוי בעיסוק של בית החולים והופעלה על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים.
כל ילד וילדה קיבלו חולצה עם הכיתוב "החמודים של רבקה" ונהנו ממגוון פעילויות והפעלות: התעמלות בוקר, פעילויות יצירה, מפגשים, סדנת עפיפונים ובועות סבון בחצר בית החולים, הופעות ,הצגות, סרטים, משחקי מחשב וכן מארוחות בחדר האוכל של בית החולים, אשר הותאמו במיוחד לילדים הן בתפריט והן בצורת ההגשה.

ד"ר שי בריל, מנהל בית רבקה: "אני מברך על היוזמה והארגון של רותי כהן, יו"ר ועד העובדים, איילת חזי, מזכירת הוועד, אביבה גולדווסר מנהלת משאבי אנוש לשעבר, אשר ביחד עם הנהלת בית החולים ושאר הסקטורים ארגנו את הקייטנה, ולמעשה לתקופה של שבועיים הצלחנו להקל על העובדים שלנו וליצור אוירה קצת אחרת בבית החולים, שגרמה למטופלים שלנו להתעניין וליהנות משהייתם של ילדים במתחם בית החולים".

רותי כהן, יו"ר ועד העובדים בבית רבקה: "הקייטנה נפתחה מתוך רצון לעזור להורים בשבועיים האחרונים בחודש אוגוסט, לסייע לבית החולים בויסות החופשות לאורך השנה, לחזק את הקשר בין משפחות העובדים לבית החולים וכן להעלות את שביעות רצון העובדים. הצלחתה של הקייטנה התאפשרה בזכות התגייסות הנהלת בית החולים, ד"ר שי בריל, ניר אגמון, מנהל אדמיניסטרטיבי, הצוותים בבית החולים: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, משק וניקיון, מטבח, ביטחון, אחזקה ומחלקות ד ו- ו' אשר נרתמו וסייעו כל אחד בתחומו".

הילה בן יוסף, עו"ס,,שבנה היה בקייטנה: "הבן שלי שמח להגיע בכל יום לקייטנה, היה לו מאוד נעים, תחושה של סדר, השקעה, עדכנו אותנו לאורך כל היום, שלחו לנו תמונות מהפעילויות השונות. אפשר לי להגיע לעבודה ולעבוד בשקט, זו יוזמה מבורכת והלוואי שזו תהיה מסורת ושגרה. הבן שלי ביקש שארשום אותו גם בשנה הבאה".