כללית און-ליין
מאמרים

פורסם בראשונה: 14.09.2017

בית רבקה חוגג 60 שנות פעילות ומובילות בשיקום

ביום רביעי, 13.9.2017, ציין בית החולים 60 שנה להיווסדותו במעמד מנכ"ל כללית נועז בר ניר, ראש עיריית פתח תקווה עו"ד יצחק ברוורמן ומנהל בית רבקה ד"ר שי בריל.

נועז בר ניר באירוע 60 שנה לבית רבקה

​באירוע החגיגי השתתפו עובדי בית רבקה לדורותיהם, אשר חלקו זיכרונות מראשית דרכו ועד להישגים המרשימים והבולטים שאליהם הגיע בתחום השיקום. הערב נחתם בהופעה מרגשת ומלהיבה של הזמרת קרן פלס. 

קרן פלס עם ד"ר שי בריל ונועז בר ניר
 
לדברי נועז בר ניר, מנכ"ל כללית, "בית רבקה הוא מהבולטים בתחום השיקום   וזאת בזכות ניסיונו, מקצועיותו ועובדיו, שפועלים לאור ערכים של מצוינות מקצועית ואקדמאית ולא בכדי מושך אליו המרכז את מיטב הרופאים ואנשי מקצוע מהטובים בארץ. בית רבקה, מנהליו, רופאיו ועובדיו עוסקים יום יום במלאכת קודש, כדי לתת משמעות וערך לשירות ולטיפול דרך מגוון רחב של שירותים. אני מודה לד"ר שי בריל ולעובדי בית רבקה על המסירות, האכפתיות, העשייה ומעל הכל על המחויבות להוביל ועל כך שאתם נותנים תקווה ואור למטופלים ולבני משפחותיהם".

60 שנה לבית רבקה
 
לדברי ד"ר שי בריל, מנהל בית רבקה, "בית רבקה הוא מוסד מוביל בתחומו עם הישגים מרשימים ובראשם מובילות בשיעור הגמילה מהנשמה העומד על 70% הצלחה. הפכנו את המרכז לבית ספר לתפקוד, המחזיר לעצמאות את המבוגר. הערב נועד להצדיע למשאב החשוב והיקר, עובדי בית רבקה, על פועלם לאורך 60 שנה, אשר מתמודדים יום יום עם הצורך במתן מענה לצרכי המטופלים במרכז, במציאות מורכבת, במקצועיות, באנושיות, בחן, בחסד וברחמים". עוד הוסיף ד"ר בריל: "אנו חיים במציאות שבה תוחלת החיים מתארכת, מספר בני הגיל השלישי עולה, לכך יש להוסיף את תופעת הבייבי בומרס, הידוע כגל הלידות אחרי מלחמת העולם השנייה, שמביא לגידול חד במספר בני 75+ . גידול המחדד ומגביר את הצורך בשירותים שנותנים בתי חולים כדוגמת בית רבקה גם בשנים הבאות".

אירוע 60 שנה לבית רבקה