רשות המחקר

רפואה ומדע בעמק

 

מה חדש בעמק 1216.jpg 

גליון אינטרנטי ראשון וחגיגי

קו הפרדה.png

דברי פתיחה: פרופ' מ. אורנה בלונדהיים, מנהלת מרכז רפואי העמק

 אורנה.jpg

קו הפרדה.png  אני שמח להציג בפניכם את המהדורה המקוונת הראשונה של העיתון האקדמי שלנו.ראיד סלים.jpg

במרכז רפואי העמק נעשית עבודה אקדמית עשירה על ידי צוותים רבים מתחומים מגוונים. מטרת עיתון זה לחשוף את רוחב היריעה של המחקר בעמק, לכבד את ההישגים ואת העושים במלאכה, ליידע אותנו בעבודת עמיתינו, לעודד חוקרים צעירים ותחרות חיובית, ולהגביר את המוטיבציה ואת "גאוות היחידה".

בעיתון יוצגו המחקרים של חוקרי העמק שפורסמו לאחרונה, עם קישור לתקציר מ-Pubmed (אפשר לפנות לספריה, או לכותבים, לבקשת המאמר המלא), וכן חדשות אקדמיות ומידע שיוכל לעזור לקידום המחקר .

חשיפה כזאת יכולה לעורר רעיונות מקוריים לחקירה, להוביל לשיתופי פעולה יצירתיים ובין-תחומיים, ולקדם מחקרים עתידיים בכיוונים חדשניים. כמו כן, היכרות עם עבודת המחקר של עמיתים יכולה להעיר את עינינו לגבי כלי מחקר, מוסדות, ארגונים או גופים תומכי מחקר שלא בהכרח היכרנו ועשויים לעזור בקידום עבודתנו. תהיה בכך תרומה לקידום איכות המחקר והיוקרה האקדמית של מרכז רפואי העמק ועזרה לכל אחת ואחד בקידומו האישי.  

בכוונתנו להוציא מהדורה כזאת מספר פעמים בשנה. נשמח להשתתפותכם ותרומתכם למהדורות הבאות -  בהצעת רעיונות נוספים, הבאת חדשות אקדמיות לידיעתנו (חידושים יוצאי דופן, פרסים, תעודות הוקרה, מענקים, דרגות), וגם תמונות וקטעי וידאו מטיפולים/ניתוחים/מכשירים חדשניים שנוסו במחלקתכם והמהדורה המקוונת מאפשרת לחלוק אותם. נשמח כמובן גם לתגובות והערות.

אפשר לשלוח ל:

בברכה,

פרופ' מ. ראיד סלים,
יו"ר ועדה אקדמית

קו הפרדה.png ברכות למינויים אקדמיים חדשים

קו הפרדה.png

מחקרים במרכז רפואי העמק

ריכוז כל המחקרים שנעשו ב2017

קו הפרדה.png

כבד שומני – מה זה ? ולמה מוכרחים לאבחן מוקדם ??

צפו בראיון של ד"ר ראוי חזאן בתכנית של פרופ' קרסו, מנהל יחידת הכבד במכון הגסטרו שלנו – במידה שיש לכם מטופלים, בני משפחה, או חברים שנמצאים בקבוצת הסיכון כדאי להתקשר ולברר על בדיקת פיברוסקאן לאבחון מוקדם כאשר אפשר עדיין למנוע נזק בלתי הפיך לכבד.  טלפון לקביעת תור לבדיקה: 04-6494374, 04-6494418

 דר ראוי אצל קרסו.png

קו הפרדה.png

 

קו הפרדה.png

כתבו עלינו

קו הפרדה.png

חורף חם, נעים ובריא לכולנו!

קו הפרדה.png