כללית און-ליין
מה חדש

מה חדש בעמק

מה חדש בעמק 1216.jpg 

קו הפרדה.png

בשעה טובה - חנכנו בנין מרפאות חדש בעלות 50 מיליון ש"ח במימון הכללית

שני אגפים בבניין בית ספר לסיעוד לשעבר נבנו מחדש והפכו למרפאות מודרניות ויפות. הבניין קיבל כניסה חדשה, לובי עם מעליות, מיגון לרעידות אדמה ומלחמה, ולבש גם ציפוי חיצוני שהפך אותו למבנה חדש ויפה שמקבל את פני הנכנסים לבית החולים.

מדובר בפרוייקט גדול ויקר שמאפשר לנו לרווח ולשפר את התנאים במרפאות שלנו שחלקן ישנות וצפופות מאד והוא חלק מתנופת הפיתוח שהכללית מבצעת בעמק לטובת תושבי האזור. תושבי האזור פתחו את ליבם ותרמו במבצע עמק תרום לטובת הקמת מרכז לסרטן עור ותרומתה של קרן אדליס הוקדשה לטובת טכנולוגיות מתקדמות במרפאת העיניים החדשה.

במעמד טקס החנוכה אמר מנכ"ל כללית, מר נועז בר-ניר: "אני שמח שהמפגש לחנוכת הבניין הוא הראשון מתוך שלושה מפגשים משמעותיים שצפויים לנו בשנים הבאות, שבכל אחד מהם נחנוך תשתיות מתקדמות ברמה הגבוהה ביותר במרכז רפואי העמק" כשכוונתו היא פתיחת הבניין הרב תחומי, מכון ה – MRI ובהמשך גם מרכז הסרטן.

גזירת סרט בניין 8.JPG !

קו הפרדה.png 

רשות המחקר משנה את פניה

בימים אלה, רשות המחקר משנה את פניה עם כניסתם של בעלי תפקידים חדשים.  בראש הרשות עומד פרופ' אליעזר שלו שנמצא בשבתון וממלא מקומו הוא פרופ' מ"ק ראיד סלים, יו"ר הועדה האקדמית

ענבר ביז'ינסקי

מונתה באחרונה לראשת מנהל הפקולטה לרפואה בטכניון – אנו גאים בענבר שצמחה וגדלה מקצועית ב"עמק" ומאחלים לה הצלחה בתפקיד.

גילת אורון אברהם - מנהלת תחום בקרת המחקרים

גילת החלה את דרכה בבית החולים לפני 14 שנים כאחות בטיפול נמרץ נשימתי, ובהמשך אחות מתאמת מחקרים בפנימית ג'. בתפקידה החדש ברשות המחקר היא משמשת כיו"ר ועדת הבקרה של ועדת הלסינקי. במסגרת תפקידה, היא מבצעת בקרה על המחקרים המתבצעים במחלקות. במקביל, היא ממשיכה להיות אחות מתאמת מחקר בפנימית ג

ד"ר אורה בורגר

ד"ר בורגר היא בעלת דוקטורט בביו טכנולוגיה, ובמסגרת תפקידיה הקודמים עבדה בחברות סטרט-אפ ביוטכנולוגיות ישראליות, המפתחות מוצרים המבוססים על תאי גזע ועסקה ברגולציה ומחקרים קליניים. לדבריה, מטרתה "לקדם מאוד את המחקר במרכז רפואי העמק ולסייע לכל החוקרים בבית החולים בתכנון, כתיבה, פתרון בעיות מעשיות, קבלת האישורים הנדרשים והוצאה לפועל של מחקרים. בנוסף, רשות המחקר מסייעת לרופאים המעוניינים בכך בכתיבה והגשת הצעות מחקר גם למוסדות וגופים מחוץ לבית החולים, להשגת מענקים כספיים למחקר וכן לפרסום מאמרים בעיתונות המדעית

קו הפרדה.png 
בעלי תפקידים חדשים ב"עמק"

ברכות חמות ובהצלחה !

קו הפרדה.pngמביאים כבוד לעמק

 דר נאסר.JPG

    • זכינו במקום השני בתחרות המצוינות הארצית במשאבי אנוש עם פרויקט "מתחקרים כשגרה" תחת הקטגוריה "מקצועיות העובדים", בהצגתן של אורדית מור וענת גזית נתן. בבית החולים שלנו אומצה גישת התחקיר העצמי למטרות למידה על ידי 7 מחלקות ויחידות – גסטרו, אולטרה סאונד נשים, פנימיות א'+ ה', חדר לידה, והמטולוגיה ביחד עם פרוייקט שמיים, וכירורגית ב' ביוזמה עצמאית.

    • רוחמה פודולר האחות האחראית בגסטרו- הציגה את שיטת התחקיר כדרך לשיפור העבודה הסיעודית של אחיות הגסטרו בכנס האירופאי לאחיות שנערך בברצלונה, וזכתה במקום השני לפרזנטציה הטובה מבין המציגים. בהרצאתה סיפרה כי ביחידת הגסטרו שלנו מיושמת שיטת התחקיר כפי שמיושמת על ידי טייסי חיל האוויר הישראלי, לאחר שהותאמה לשיפור תהליכי העבודה של המכון.

רוחמה פודולר.JPG

קו הפרדה.png

 100 שנה למקצוע ריפוי בעיסוק

לרגל שבוע הריפוי בעיסוק העולמי בסימן 100 שנה למקצוע ברחבי העולם ו- 70 שנה להיווסדו בארץ יזם צוות היחידה פעילות מגוונת לצוותים, למחלקות האשפוז ולקהל הרחב, החל מסדנת זיכרון לעובדים וייעוץ ארגונומי מותאם לסביבת העבודה, דרך הצגת עמדה לאביזרי עזר, טיפים חשובים ומידע לקהל והדובדבן - תערוכת אבחוני שעון – שכדאי שכולנו נבצע מידי פעם כדי להיות משוכנעים שאנחנו במצב קוגניטיבי מיטבי. יום הולדת 100 שמח לצוות והמשיכו לעשות חייל !

קו הפרדה.png 

הילד סובל ממחלת מעי דלקתית? – אל תתמודדו עם זה לבד

קבוצת תמיכה ייחודית בצפון להורים לילדים הלוקים במחלות מעי דלקתיות כרוניות בהובלת צוות גסטרו ילדים במרכז רפואי העמק בניהולה של ד"ר שרית פלג. הקבוצה מיועדת להורים לילדים ומתבגרים המתמודדים עם מחלה כרונית של המעיים, מחלת מעי דלקתית. לכתבה המלאה

גסטרו ילדים.JPG

קו הפרדה.png

קו הפרדה.png

 מדברים עלינו

קו הפרדה.png

חורף חם, נעים ובריא לכולנו!

קו הפרדה.png 

פרופ' מ' אורנה בלונדהיים

מנהלת מרכז רפואי העמק