כללית און-ליין
מה חדש

מה חדש בעמק

 

מה חדש בעמק 1216.jpg 


קו הפרדה.png

 

אקרדיטציה 2018

 האקרדיטציה.png

רק עוד 5 ימים עד למבדק !
בדיוק לפני עשור, היינו הראשונים בין בתי החולים בישראל לקבל את תו התקן היוקרתי ביותר בעולם הרפואה והנה אנחנו לקראת מבדק נוסף, ההכנות בשיאן ואני בטוחה שכולם רוצים לעבור את המבדק בהצלחה.

בשטח יש הרבה מאד עשייה, למידה, שיפור תהליכים כדי להבטיח עבודה בסטנדרט גבוה יותר בהיבטים של איכות ובטיחות.

עשינו זאת יותר מפעם אחת בעבר ונעשה זאת גם הפעם - תודה על ההתגייסות והמאמצים ובהצלחה לכולנו!

תזכורת: המדריך לאקרדיטציה

קו הפרדה.png

מרכזי מצויינות ארציים תוצרת העמק

הכללית בוחרת אחת לשנתיים יחידות ומחלקות מצטיינות מתוך בתי החולים שבניהולה. בין 19 המחלקות שנבחרו באחרונה כמרכזי מצוינות ארציים נבחרו מחלקה פנימית ד' ומחלקת אורתופדיה- שיקום בעמק, הודות להישגים בתחומי הטיפול הרפואי, המחקר, הטכנולוגיה והשירות הרפואי. בחירת מרכזי המצויינות נעשתה על בסיס מדדים של מצוינות ארגונית, הישגים בתחום האקדמיה, שירות ושיתוף הפעולה עם קהילה.

אנחנו גאים במצטיינים שלנו. היכנסו לפרגן ושתפו!! (לחצו על התמונות לצפייה בסרטונים).

סרטון אורתופדיה שיקום.png

 סרטון פנימית ד.png

 קו הפרדה.png

חדר צנתורים חדש ומתקדם נחנך בעמק

חדר צנתורים חדש ומתקדם נחנך השבוע בעמק, במעמד נועז בר ניר מנכ"ל כללית. פתיחת חדר הצנתורים הכוללת את המכשור והתאמת התשתיות במבנה מסתכמת בעלות של 5 מיליון ₪ במימון הכללית. חדר הצנתורים החדש מתווסף אל חדר צנתורים קיים, וכעת פועלים במערך הקרדיולוגיה 2 מכשירי צנתורים, בהם ניתן לבצע הליכים רפואיים מגוונים שקשורים ללב ולמערכת כלי הדם.
בשנים האחרונות, מעבדות הצנתורים הולכות ומחליפות את חדרי הניתוח בהרבה תחומים. טכניקות שבוצעו עד לא מזמן בניתוחי חזה ולב, מתבצעות היום בחדרי הצנתורים באמצעות מכשור מתקדם. מכשיר הצנתורים החדש משמש את הצוותים לפעולות שמטרתן גם לאבחן מצבי תחלואה של מערכת הלב וכלי הדם וגם לבצע פעולות טיפוליות.

לצפייה בסרטון חנוכת חדר הצנתורים

חדר צנתורים חדש נחנך.jpg

קו הפרדה.png

אסטרטגיה חדשה לכללית

בחודשים האחרונים מתקיים בכללית תהליך גיבוש והטמעת אסטרטגיה חדשה. בשבוע האחרון הגיע אלינו מנכ"ל הכללית נועז בר ניר לפגישה עם השדרה הניהולית של בית החולים, ובה הציג את האסטרטגיה החדשה, ואת המשמעויות שלה. בתהליך גיבוש האסטרטגיה השתתפו מנהלים ועובדים מכל המוסדות, ובהם גם אנשים שלנו בעמק. בהצלחה לכולנו!

קו הפרדה.png

נא להכיר- ועדת אתיקה ארגונית מתחדשת!

פרופ ראובן מדר התנדב לעמוד בראשה של ועדה חשובה זו שתפקידה לעזור בשאלות אתיות הנובעות מהתנגשויות בין מחויבויות או ערכים ארגוניים שונים.

כל מי שמוצא עצמו מתלבט כיצד לנהוג במקרה של דילמה אתית ארגונית, מוזמן לפנות לכתובת המייל ועדת אתיקה הארגונית העמק.

דילמות שיזוהו כדילמות אתיות ארגוניות יועברו לדיון בוועדה והחלטות מרכזיות יתפרסמו בהתאם מבלי לחשוף את זהות הפונה. כתובת לפניות:

ethics@clalit.org.il

מדר.JPGקו הפרדה.png 

בהצלחה לכולנו באקרדיטציה

 קו הפרדה.png

פרופ' מ' אורנה בלונדהיים

מנהלת מרכז רפואי העמק