כללית און-ליין
מה חדש

מה חדש בעמק

סטריפ למה חדש.jpg

מרכז רפואי העמק- רפואה מתקדמת בדיוק בשבילך  

קו הפרדה.png
סי טי פרימיום במלר"ד

מכשיר סיטי חדש ומתקדם הותקן במיון ונמצא בשלבי הרצה, ובקרוב יועתק למלר"ד גם מכשיר US וזה יאפשר הפעלת שלוחה קדמית של דימות במלר"ד, ויפחית מאד את הצורך בשינוע מטופלים ממלר"ד למכון הרנטגן. במבצע עמק תרום הקודם אספנו תרומות לטובת נושא זה והנה זה סוף סוף קורה – תודה גדולה לתושבי האזור, לתורמים נדיבים מחוץ לאזור, לעמותת הידידים בראשותו של גיורא ענבר, לויקטור בן נעים, ולקרן בוקסנבאום שבנדיבותם עזרו לנו להגשים חלום זה. 

ct במיון.jpg

 קו הפרדה.png

היסטוריה בעמק- מרכז הסרטן "בית שולמית" יוצא לדרך

בקרוב מאד טרקטורים יעלו שוב על השטח של "בית שולמית" ותחל הבנייה, וזאת לאחר שהתקבל היתר הבנייה שחיכינו לו. בשבוע האחרון אירחנו את האדריכלים של הבניין מהמשרדים של רון ארד בלונדון ושל מושלי - אלדר מישראל, והתקדמנו עם התכנית העיצובית של הבניין מבפנים. ללא ספק, במקביל להיותו בית מקצועי מוביל יהיה זה גם אייקון ארכיטקטוני מרשים בישראל, וזאת הודות לתורם חיים כצמן ולכללית על שבחרו להקים את מרכז הסרטן אצלנו בעמק, לזכרה של ד"ר שולמית כצמן ז"ל. למידע על בית שולמית היכנסו

מאכלסים את הבניין הרב תחומי החדש (4)

בחודש החולף חנכנו במעמד התורמים מקרן הידידות את "בית חולים חירום" שנבנה בקומה ממוגנת בבניין 4, ובעיתות חירום יפעל כשטח שבו ניתן למקם כ- 100 עמדות טיפול מוגבר. בשגרה יפעלו בקומה זו המכונים: אולטרה- סאונד נשים, בריאות השד, המכונים לפיזיותרפיה וריפוי בעיסוק. לכתבה המלאה על בית חולים חירום

 בית חולים חירום.JPG

קו הפרדה.png

אולטרה סאונד נשים במשכנו החדש

ברכות חמות לצוות של אולטרה סאונד מיילדותי ונשים בניהולה של ד"ר אתי שפיגל, על האכסניה החדשה והמפנקת בבניין הרב תחומי החדש. בימים אלה הושלם המעבר של היחידה לבניין, וללא ספק מדובר בשיפור תנאים משמעותי מאד גם לאנשי הצוות וגם למטופלות שלנו, וזאת בשילוב עם המקצועיות המוכרת של היחידה. בשעה טובה !

קו הפרדה.png
נמשיך להילחם באלימות כלפי אנשי צוות

השבוע אירעה במלר"ד ילדים תקרית של אלימות מילולית של אב כלפי רופאה שלנו. הרופאה הזעיקה את אנשי הביטחון והם טיפלו באירוע בחומרה רבה- כפי שאנחנו מנחים אותם לנהוג במקרים אלה. אנשי הביטחון הזעיקו את המשטרה, והוגשה תלונה שבעקבותיה עוכב האב למעצר. לא נוותר ונמשיך לפעול בכל מקרה של אלימות כלפי אנשי צוות שלנו.
קו הפרדה.png

ברכות והוקרה

  • ישר כח לצוות המקצועי והמסור של הפגיה, ביחד עם פרופ' דני מירון וצוות מניעת זיהומים בהובלתן של איריס ואילנה -  הגענו ל"נס" מקצועי של  650 ימים ללא CLABSI, וזאת למרות המורכבות של הטיפול בפגים מאד קטנים. גאים בכם מאד!!
  • היחידה לIBD- מחלות מעי דלקתיות במכון הגסטרו, אירחה בבית החולים מפגש מקצועי מכובד עם נשיאת ומייסדת הקרן לתמיכה במחלות מעי דלקתיות מקליפורניה. מחלות מעי דלקתיות.jpg
  • ברכות לאחות ורה טורגנסקי מיולדות ב' שקיבלה את המקום הראשון על עבודתה שהוצגה בסדנת סיעוד מבוסס ראיות בנושא הנקה בכללית. העבודה עסקה בנושא: סחיטת קולוסטרום לפני לידה – טרנד אופנתי או צורך אמיתי? היכנסו לפעילויות שלנו בנושא שבוע מודעות לעידוד ההנקה בדף הפייסבוק ובאינסטגרם.

 קו הפרדה.png

 העמק בתקשורת

 קו הפרדה.png

פרופ' מ' אורנה בלונדהיים

מנהלת מרכז רפואי העמק