כללית און-ליין
מרכז רפואי העמק

מנכ"לית כללית רות רלבג ביקרה במרכז הרפואי העמק ועמדה מקרוב אחר ההתקדמות של תכנית הפיתוח של "העמק"

ביקור רשמי של הנהלת כללית התקיים אתמול במרכז הרפואי העמק מקבוצת הכללית, במטרה לעמוד מקרוב אחר ההתקדמות של תכנית הפיתוח הרחבה המתקיימת בבית החולים.

בביקור השתתפו מנכ"לית כללית רות רלב"ג, סמנכ"לית ומנהלת חטיבת בתי החולים בכללית ד"ר אורלי וויינשטיין, סמנ"כלית ומנהלת חטיבת משאבי אנוש בכללית אורנית בר טל, סמנכ"ל חטיבת בינוי תשתיות ולוגיסטיקה גדי כהן, האחות הראשית בהנהלת הכללית פטריסיה צימרמן, וד"ר מורדי דיין, מנהל מחוז הצפון בכללית.

במסגרת הביקור הוצגה ההתקדמות אחר תכנית הפיתוח של "העמק" שתוקצבה במאות מיליונים והיא כוללת בין היתר את חנוכתו של מרכז הסרטן המוביל 'בית שולמית' בעוד שנה, שבו יופעלו כל השירותים המתקדמים ביותר כולל רדיותרפיה לטיפולי קרינה ומחלקת אשפוז לחולים במחלות ממאירות, פתיחת 10 חדרי ניתוח מתועשים חדשניים בעוד שנה וחצי בקומה ממוגנת בבניין הרב תחומי לרפואה מתקדמת, חנוכת מכשיר ה-pet\ct  שצפוי להתחיל לפעול לקראת סוף השנה הנוכחית, הקמת יחידה לטיפול נמרץ מבוגרים ויחידה לטיפול נמרץ ילדים בבניין החדש בסמוך לחדרי הניתוח בקומה ממוגנת בבניין הרב תחומי, וכן העברת הפגייה אל בניין זה בקרבת חדרי הניתוח וחדר הלידה. תכנית הפיתוח כוללת גם הקמת מבנה חדש למחלקה לבריאות הנפש ובהמשך גם בניית מחלקה חדשה לרפואה דחופה ועוד.

במסגרת הסיור שוחחה רלבג עם אנשי צוות רבים ובסיכומו של הביקור ציינה כי נהנתה לפגוש אנשי צוות איכותיים ומסורים כל כך לבית החולים ולמטופלים. היא הודתה לחברי הנהלת בית החולים בראשותו של ד"ר אלדר ברקוביץ על העשייה הרבה והמשמעותית, על פתיחת שירותי רפואה חדשים וטכנולוגיות מתקדמות ביותר לטובת תושבי הצפון שייהנו משירותים אלה בקרבת הבית, ועל ההתקדמות המרשימה בתכנית הפיתוח כולה.​