כללית און-ליין
מרכז רפואי העמק

יו"ר דירקטוריון כללית יוחנן לוקר בביקור במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

לוקר: "יש כאן חוזקה אדירה שמתחילה באנשי צוות מעולים ומקבלת חיזוק של תשתיות ותקציבים. המטופלים שלכם יודעים שהם בידיים טובות"

ביקור רשמי של יו"ר דירקטוריון כללית, יוחנן לוקר, במרכז הרפואי העמק, במהלכו סייר בקומת חדרי הניתוח החדישים המתועשים שנבנים בבית החולים וביחידת הפט סיטי שמוקמת בימים אלו, פגש מנהלי מחלקות בכירים שהצטרפו אל המרכז הרפואי באחרונה במטרה לפתח ולחזק עוד את השירותים הרפואיים של המרכז הרפואי, קיבל סקירה על התקדמות המרכז האונקולוגי 'בית שולמית' שחנוכתו צפויה בעוד שנה ושוחח עם אנשי צוות של בית החולים, להם אמר: "אני כל הזמן שומע תגובות טובות מאנשים שמקבלים כאן טיפול. שמכם הטוב הולך לפניכם. אתם הגאווה והחוזק שלנו!".

במהלך ביקורו נפגש לוקר עם ד"ר לימור אילן בושארי מנהלת המערך הקרדיולוגי שסיפרה על החיזוק המשמעותי של מערך הקרדיולוגיה עם הצטרפותם של רופאים ואנשי צוות המיומנים ביותר בישראל בעלי הניסיון הגדול ביותר בארץ בביצוע פעולות מורכבות של הלב ובאבחון המתקדם ביותר שקיים בתחום הקרדיולוגיה. עוד פגש לוקר את ד"ר רוני בן אבי שהצטרף באחרונה אל המרכז הרפואי והקים את היחידה לניתוחי חזה. ד"ר בן אבי סיפר ללוקר שכיום, לאחר פתיחת היחידה לניתוחי חזה, מתבצעים ב'העמק' הניתוחים המורכבים ביותר להסרת גידולים סרטניים של הריאה באמצעות רובוט דה וינצ'י. בנוסף, שמע לוקר סקירה של פרופ' עפר ארז מנהל מערך נשים ויולדות שסיפר על פיתוח וחיזוק תחומים נוספים במערך הנשים והיולדות שמהווה מרכז מצוינות ברמה הארצית. בנוסף סיפר פרופ' ארז על המהלכים האסטרטגיים שמתבצעים ברשות המחקר שתחת ניהולו בשיתוף עם מערך החדשנות של המרכז הרפואי בניהולו של עמית טורמן.

במהלך הביקור סייר לוקר באתרים החדשים שנבנים ובהם חדרי הניתוח המתועשים והקומה שבה יוקמו היחידות לטיפול נמרץ מבוגרים, ילדים והפגייה, וכן האתר שבו מוקם בימים אלה מכון הפט סיטי החדשני. בנוסף, סייר לוקר באתרי הטיפול שבנייתם הסתיימה באחרונה ובהם המתחם החדש של פנימית ד', במחלקות אף אוזן וגרון ועור ששופצו ועברו מתיחת פנים משמעותית, במתחם החדש והמשופץ של אשפוז יום פנימי והמרפאה לכירורגיה כללית, וכן במכון החדש להמטולוגיה למבוגרים. בנוסף, סייר לוקר במחסן הלוגיסטי הגדול של המרכז הרפואי וביחידה לאספקה סטרילית ושוחח עם אנשי הצוות שמהווים את מערכי התמיכה החשובים של בית החולים.

בסיכומו של הביקור אמר לוקר: "שמחתי מאד לבקר כאן היום, לפגוש אנשי צוות נהדרים עם ברק בעיניים וגאוות יחידה בכל רחבי בית החולים. אני מתרשם מאד מהעשייה של כולם ומהפיתוח המואץ. יש פה עוצמה אדירה שמתחילה באנשי הצוות המעולים של 'העמק' ומקבלת חיזוק של תשתיות ותקציבים. שמכם הטוב הולך לפניכם, אני מקבל כל הזמן תגובות נהדרות ממטופלים שטופלו כאן והם מאד מרוצים מאיכות הטיפול ומהשירות. זו הגאווה והחוזק שלנו", סיכם.

בניית חדרי ניתוח חדישים.JPG

אתר חדרי הניתוח החדישים.JPG