כללית און-ליין
מרכז רפואי העמק

בואי נדבר על הלידה שלך - מומחי היריון ולידה מהמרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית מזמינים נשים הרות לכנס סביב שולחנות עגולים לדבר על הלידה הצפויה

לראשונה בצפון יערך בכפר תבור כנס המבוסס על מפגשים ושיח סביב שולחנות עגולים, ובו מיטב המומחים מזמינים נשים בהריון לדון בכל נושא שחשוב להן לדעת לקראת לידה.

הכנס, שיתקיים ביום שישי ה8.7.22 במרכז התרבות בכפר תבור, יתקיים במתכונת של שיח עם מיילדות, גינקולוגים ואנשי הצוות של חדר הלידה. כל אישה והמלווה שלה יוכלו לבחור מהם הנושאים שמעניינים אותה: הכנה להנקה וטיפים להנקה מוצלחת, תהליך הלידה, אפידורל ומשככי כאבים, סדנת הכנה לטיפול ביילוד, אפס הפרדה, ביות מלא או גמיש, תזונה במהלך ההיריון, חיזוק רצפת האגן ועוד.

"נשים בהריון מתמודדות עם שינויים רבים ויש להן לא מעט שאלות", מסביר פרופ' עפר ארז, מנהל מערך נשים ויולדות במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית. "אנו מציעים לנשים בהריון להגיע לסיורים ולקורסי הכנה ללידה, ואפילו למפגשים אישיים עם מיילדות. הכנס הוא האירוע המקיף ביותר שבו אנחנו מגיעים לכפר תבור, עם צוות המומחים המנוסה שלנו לשיח פתוח ומעניין. זוהי הזדמנות להפיג חששות ולקבל מידע לקראת הרגע הגדול", הוא מסכם.

פרטים והרשמה בדף הפייסבוק ובעמוד האינסטגרם של מועדון היולדות הילה בעמק.

צוות חדרי לידה.jpg