כללית שלי
מרכז רפואי העמק

הסכם שיתוף פעולה מיוחד בין גרמניה למרכז רפואי העמק של כללית

טקס חתימה על הסכם לשיתוף פעולה ראשון מסוגו של מרכז רפואי העמק מקבוצת כללית עם קבוצה של מרכזים רפואיים מהעיר האנובר שבגרמניה.

​במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, קבוצת דיאקובר, שהיא קבוצה של מרכזים רפואיים מהעיר האנובר שבגרמניה, פתחה עבור מרכז רפואי העמק דלת לשיתופי פעולה רפואיים ומחקריים לטובת קידום המדע והרפואה בשתי המדינות. בנוסף, תורמים מגרמניה יקבלו פטור ממס על תרומותיהם למרכז רפואי העמק.

 בטקס שנערך במרכז רפואי העמק, ייצג את המשלחת הגרמנית סגן יו"ר מועצת הבריאות של קבוצת דאקובר שחתם על הסכם שיתוף הפעולה ביחד עם פרופ' אורנה בלונדהיים, מנהלת מרכז רפואי העמק. עוד השתתפו בטקס פרופ' איאן גרלניק, מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות של הכבד במרכז רפואי העמק שיזם וקידם את שיתוף הפעולה, פרופ' יצחק הרפז, נשיא המכללה האקדמית עמק יזרעאל ואורחים נוספים.

 באי הטקס נהנו מהופעתן המצויינת של תלמידות התיכון, הזמרות שקד דהן ועדן טייאר, ביחד עם נגן הפסנתר שי חיים מהקונסרבטוריון למוסיקה בעפולה בניהולה של לילך מידן.

 "אנו מברכים על שיתוך הפעולה עם האנובר ובטוחים שהוא יהיה נדבך נוסף לקידום המחקר והרפואה בשתי המדינות", סיכמה פרופ' בלונדהיים, מנהלת מרכז רפואי העמק.