כללית שלי
מרכז רפואי העמק

מרכז רפואי העמק "שותף מרכזי בבית הספר לרפואה בטכניון"

טקס הוקרה לרופאי העמק המלמדים סטודנטים לרפואה בבית הספר לרפואה של הטכניון התקיים היום במרכז רפואי העמק, במהלכו הוענקו תעודות הצטיינות לרופאים שדורגו על ידי הסטודנטים לרפואה כמרצים מצטיינים למקצועות הרפואה.

​הטקס התקיים במעמד דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון פרופ' אילון אייזנברג, אשר הדגיש בדברים שנשא את מרכזיותו של המרכז הרפואי העמק בתוך בית הספר לרפואה של הטכניון, ואת התרומה של רופאי העמק לטובת הוראת הרפואה. "הערכות הסטודנטים מעידות על הרמה הגבוהה ועל התרומה יוצאת הדופן של רופאי העמק ללימודי הרפואה בפקולטה שלנו", אמר פרופ' איזנברג.

במהלך הטקס הוענקו תעודות הצטיינות אישיות לרופאים המצטיינים וכן תעודות הצטיינות למחלקות מצטיינות בהוראת הרפואה - המחלקה לבריאות הנפש בניהולו של ד"ר אלון רשף, ומחלקה כירורגית א' בניהולו של פרופ' דן הרשקו.

פרופ' אורנה בלונדהיים, מנהלת המרכז הרפואי העמק אמרה במהלך הטקס כי היא גאה ברופאי העמק ובתרומתם לבית הספר לרפואה של הטכניון. לדבריה, "הוראת הרפואה בעמק מתבצעת מתוך תחושה של שליחות ואחריות לגדל דורות טובים של רופאים". את הפרטים המלאים על הטקס המרגש ניתן למצוא בדף הפייסבוק של המרכז הרפואי העמק.