כללית און-ליין
יחידות מנהלתיות
    מאת:
  • עו"ס נעה קולודנר, רכזת יחידת סגולה, מרכז רפואי העמק

יחידת סגולה

יחידת סגולה של מרכז רפואי העמק המסייעת בהנגשת זכויות ומתן מידע לגבי זכויותיהם של אזרחים ותיקים בתחומי הבריאות מחפשת מתנדבים

בקיצור

1.

מרכז רפואי העמק מחפש מתנדבים ליחידת סגולה

2.

ההתנדבות נמשכת כשלוש שעות פעם בשבוע. המתנדבים נהנים מזכויות רבות.

3.

להרשמה ופרטים ניתן לפנות לרכזת התכנית, עו"ס נועה קולודנר בטלפון: 050-6384463 או 04-6494090 או בדוא"ל: Noa_ko@clalit.org.il

על התכנית:

יחידת סגולה הינה תכנית ארצית ביוזמת המשרד לשוויון חברתי, המופעלת על ידי מרכז רפואי העמק ומטרתה לשפר את איכות חייהם ולהנגיש את זכויותיהם של האזרחים הוותיקים המאושפזים בבתי החולים.

במסגרת התכנית, מקבלים המאושפזים והמבקרים בבית החולים מידע המתייחס לזכויותיהם של אזרחים ותיקים בתחומים הקשורים לבריאות ולזכויות בקהילה.
התכנית מופעלת באמצעות מתנדבים, אשר מבקרים מאושפזים במחלקות האשפוז בבית החולים ומוסרים להם מידע רלוונטי בכתב ובעל פה. התכנית מנוהלת על ידי עובדת סוציאלית האחראית לגיוס, הכשרה, הפעלה והדרכה של המתנדבים.

עד היום יחידות הסגולה סייעו במיצוי זכויות ללמעלה מ 230,000 אזרחים ותיקים מאושפזים להם הונגש מידע בעת אשפוזם.

אנו מזמינים אותך להצטרף למתנדבים הרבים של התכנית בכל רחבי הארץ ולהיות "יחיד סגולה". ההתנדבות הנדרשת הינה פעם בשבוע למשך שלוש שעות.
המתנדבים משתתפים בארבעה ימי העשרה בשנה ונהנים מיום גיבוש אחד בשנה. בנוסף, מקבלים תג וחניה במתחם בית החולים, החזר הוצאות נסיעה (לפי תעריף תחבורה ציבורית), ארוחות מסובסדות ושי בחגים.

כמקובל במערכת הבריאות נדרשים המתנדבים להתחסן, והחיסונים מתבצעים במרפאת החיסונים בבית החולים ללא עלות.

ההתנדבות בתכנית "יחידת סגולה" מעניקה סיפוק רב, קבלת הדרכה מקצועית, ידע רב בתחום הזכויות, הערכה והוקרה.

* היחידה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מוקד פניות הציבור של המשרד לשוויון חברתי 8840*​