כללית און-ליין
שירות לאומי במרכז רפואי העמק

מידע על שירות לאומי במרכז הרפואי העמק

בני ובנות השירות הלאומי מכהנים בתפקידים חשובים ותורמים רבות למערכת.
כחלק מהשירות, תזכו להיכרות טובה עם אנשי הצוות, יחס אישי ואוירה נעימה ומפרגנת. השירות נעשה באווירה צעירה ומשפחתית.
במרכז רפואי העמק, השירות הלאומי משולב במגוון תפקידים וכל אחד יכול למצוא את המקום שהכי מתאים לו ומאפשר לו להגיע להגשמה עצמית ועשייה משמעותית. השירות הלאומי הינו חלק בלתי נפרד מהצוות, זוכה ליחס חם, נמצא בחזית העשייה ובסביבת עבודה מתקדמת.

סיעוד:

עוזר\ת אחות:

במסגרת שירותכם תחשפו לעבודתן של האחיות במחלקה, תלמדו על שלל התפקידים שמבצעות האחיות מטיפול בחולים, הכנת ציוד, טיפול במכשירים, עזרה לוגיסטית, חלוקה ואיסוף של אוכל ועד עבודה משרדית הכוללת מענה טלפוני במחלקה, הכנסת נתונים למחשב ועוד.

אצלנו במחלקות תקבלו תג עובד ותלבשו מדים. בניובנות השירות הלאומי מהווים כוח עזר חשוב ומהותי לצוות המחלקה. במחלקות תרכשו כישורים ומיומנויות שלא ניתן ללמוד בשום מקום אחר. העבודה היא דינאמית, מאתגרת, עבודה מול ציבור רחב ומגוון של מטופלים, בני משפחותיהם וצוות בית החולים.

מזכירות רפואית

מרפאות חוץ

כבני ובנות שירות הנמצאים במרפאות החוץ אתם התחנה הראשונה שהמטופלים פוגשים בהגיעם לבדיקות\ ייעוצים רפואיים. עליכם לקבל את המטופלים בסבר פנים יפות ובסבלנות. במסגרת העבודה, עליכם להכין תיקים רפואיים, לספק מענה טלפוני, לתייק תיקים בארכיון, לתאם מול רופאים ואחיות את המשך הטיפול במטופל.

הדרישות לתפקיד הן: הופעה ייצוגית ומכובדת, תודעת שירות גבוהה, שימוש בשפה נאותה, סבלנות וסובלנות, יכולת תקשורת בינאישית מצוינת, סבלנות וסובלנות, ויכולת להסתדר עם אנשים. בקצרה, אם אהבת האדם, סבלנות וכבוד לכל אדם באשר הוא הם ערכים שמנחים אתכם בחיים סימן שמקומכם איתנו!  

משרד קבלה ומיון

העבודה במשרד הקבלה היא אינטנסיבית ומאתגרת. למיון פונים מטופלים שבדרך כלל זקוקים לטיפול דחוף. עליכם לקבל אותם במהירות האפשרית, לדלות מהם את כל המידע הדרוש לצוות הסיעודי והרפואי ולהפנות אותם לקבלת טיפול. העבודה היא משרדית וכוללת תיוקים, הקלדת אבחנות רפואיות, בקרה על גליונות מיון, מענה טלפוני וקבלת מטופלים. לעיתים נדרשים בני השירות לסייע גם במיון הנשים ובמיון הפנימי.

לעבודה זו נדרשת הופעה ייצוגית ומכובדת, תודעת שירות גבוהה, שימוש בשפה נאותה, סבלנות וסובלנות, וכמובן גם היכולת להסתדר עם אנשים.

רשומות:

בתפקיד זה תהיו צמודים למזכירת המחלקה ואף תמלאו את מקומה בהעדרה. במחלקות ישנה עבודה רבה מול הצוות הרפואי והסיעודי וקשר ישיר עם בכירים במחלקה: מנהל\ת המחלקה, האח\ות האחראיים וסגניהם. העבודה היא משרדית: תיאום פגישות וישיבות, תיאום בדיקות רפואיות וייעוצים למטופלים, קבלה ושחרור חולים, מענה טלפוני, תיוק בדיוק וממצאים בתיקים הרפואיים של המטופלים באחראיות ובכובד ראש.

בזמן השירות תענדו תג ותלבשו חלוק לבן. עליכם לשמור על סודיות רפואית ולא לדון על מצבם של מטופלים שלא במסגרת התפקיד. העבודה במחלקות היא מרתקת ודורשת אנשים בעלי "ראש גדול" שמעוניינים לעזור ולהפוך את השהות במחלקה לקלה, יעילה וטובה יותר עבור המטופלים.

זימון תורים:

שירות בזימון תורים יתאים לכם אם אתם רוצים לתת את השירות הכי טוב שאפשר אבל מעדיפים לא להיות במגע\ קשר ישיר עם מטופלים אלא קשר טלפוני. העבודה היא מול הטלפון והמחשב ונדרשת סבלנות רבה ושיחתיות.

עיקר העבודה הוא לסייע בניהול התורים במרכז הרפואי העמק ומציאת תורים נוחים וזמינים למטופלים.

תפקידי מנהל ומטה

בתפקידי המנהל תספקו שירות פנימי לעובדים של בית החולים: לוגיסטיקה, משאבי אנוש, כספים, יחידת איכות. כאלו שנותנים שירות פנימי ולא חיצוני למטופלים. כמובן שבסופו של דבר כל נותני השירות בבית החולים עובדים על מנת לטפל ולהציל חולים.

מעבדות

מעבדה פתולוגית

אם אתם מגיעים מעולמות הכימיה והביולוגיה ואלו נושאים שמאוד מעניינים אתכם וודאי תשמחו להשתלב במעבדה הפתולוגית.העבודה היא בשיתוף צווץ המעבדה.

מיון דגימות

מערך המעבדות במרכז הרפואי העמק קולט מיליוני דגימות בשנה, נותן שירות למאושפזים ולמבקרים במרפאות החוץ של בית החולים וגם למבוטחי שירותי בריאות כללית במחוז הצפון. אל המעבדותמגיעות דגימות שצריך למיין ולסדר אותם, עבודה שדורשת המון סדר וארגון, אחריות רבה ואין מקום לטעויות.

בנק הדם

תוכל להשתלב בצוות בנק הדם, להיות אחראיים על דגימות דם שונות, להכיר את הציוד ולדעת להשתמש בו. 
 

תפקידים מיוחדים

בדיקות שמיעה לתינוקות

מי שרוצה לראות כל יום תינוקות מתוקים שרק נולדו זה המקום עבורו. בני ובנות השירות מבצעים בדיקות סינון שמיעה לתינוקות שרק נולדו, יחד עם קלינאית תקשורת. לאחר שלומדים את העבודה היטב ניתן לבצע בדיקות באופן עצמאי גם ללא נוכחותה של קלינאית התקשורת. עבודה זו דורשת סבלנות, אהבה ורגש לתינוק שזה עתה יצא לאוויר העולם.

רישום טראומה

אוהבים אקשן? למיון טראומה מגיעים במצבי חירום בלבד, העבודה היא ברוב המקרים תחת לחץ. הדרישות הן אנגלית ברמה גבוהה, ראש פתוח, עצמאות, אחראיות, יכולת לקבל כל חולה ולהכיל אותו במצב חירום. העבודה היא מול המזכירה הראשית של רישום טראומה.

שירות ודוברות

בתפקיד זה תעבדו בשני משרדי הנהלה במקביל: בדוברות בית החולים וגם באגף השיווק והשירות של בית החולים. העבודה תמיד תוססת, מלאת חיים, יש הרבה עניין וכיף. בדוברות תקחו חלק בפעילות שיווק ויחסי ציבור, ייזום והפצת כתבות וידיעות אודות חידושים רפואיים, טיפולים מצילי חיים ומחקרים. תארגנו אירועים ופעילויות לקידום החשיפה והמודעות וטיפוח תדמית בית החולים. תעבדו באתר האינטרנט של בית החולים, תארגנו ימי צילום, תסייעו בהפקת סרטים, תכניות רדיו ועוד.
באגף השיווק והשירות תהיו אחראיים על שדרוג חווית המטופל, חלוקת מתנות בימי ההולדת של המאושפזים, הכנות ערכות מיוחדות למטופלים שנאלצים לשהות במיון זמן רב ועוד.

ניהול סיכונים

מתאים מאוד למתעניינים בתחומי החוק והמשפט.

משאבי אנוש

במחלקת משאבי אנוש תהיו אחראיים על שכר העובדים, תארגנו ימי אוריינטאציה, הכשרות ואירועים לעובדים, השתלמויות של עובדים. תהיו חלק מהותי מהצוות ויד ימינם של עובדי המחלקה. 

המרכז הרפואי העמק ייספק לכם "קרש קפיצה" לחיים האמיתיים. בעמק תוכלו ללמוד על עבודה בארגון גדול, עם אנשים שונים ומגוונים. השירות בעמק יעצים אתכם ברמה האישית והמקצועית, זה בית חם ואוהב לכל מי שנכנס אליו. העבודה מול ולמען מטופלים מלווה בתחושת שליחות וסיפוק מאוד גדולה. כאן תלמדו על נתינה, קבלה ואהבה. בסופו של דבר, כולנו חלק מפאזל , וגם אם חסרה חתיכה אחת הוא לא שלם.
אנו זקוקים לבני שירות שאוהבים לתרום ולעזור למטופלים ולצוות הרפואי בכל צורה ודרך. אצלנו כל אחד יימצא את המקום שהכי מתאים לו.

הצטרפות לשירות לאומי בעמק

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש


 

אני מזמין אותך להיות חלק מהעשייה.

ד"ר זיו רוזנבוים

מנהל המרכז הרפואי העמק