כללית שלי
אודותינו

חזון מרכז רפואי העמק

להיות מרכז קליני מוביל, אקדמי, ומרכז "על" של צפון מזרח המדינה

בקיצור

1.

להוביל בתחום האיכות הרפואית בישראל

2.

להיות מרכז קליני מוביל, אקדמי, ומרכז "על" של צפון מזרח המדינה

3.

צוות רפואי מיומן ומוערך

החזון של מרכז רפואי העמק הוא להיות מרכז קליני מוביל, אקדמי, ומרכז "על" של צפון מזרח המדינה.
כחלק מחזון זה שמנו לעצמנו מטרה להוביל בתחום האיכות הרפואית בישראל, ואכן ה"עמק" הוא בית החולים הראשון בארץ שקיבל תו תקן בינלאומי בנושא איכות ובטיחות הטיפול והסביבה הטיפולית (אקרדיטציה).
ה"עמק" מעסיק היום מעל 2000 עובדים ולמעשה ה"עמק" הוא המעסיק הגדול ביותר באזור ומהווה עוגן תעסוקתי חשוב ביותר לאוכלוסייה חזקה ותורם בכך לחיזוק צפון מזרח המדינה.
ב "עמק" אנו מאמינים ומיישמים כדרך חיים, סובלנות, סבלנות, שוויון הזדמנויות ודו קיום בתחומים הרפואיים, תוך הענקת טיפול רפואי לאוכלוסייה מאד מגוונת של מעל 500,000 אנשים ללא התייחסות לדתם לאומיותם מוצאם או אמונותיהם.
"העמק" כולל בתוכו מחלקות רבות והוא מספק מגוון רחב של שירותים ייחודיים, לרבות שמונה מחלקות מנתחות, מערך מיילדות נשים, קרדיולוגיה, אונקולוגיה למבוגרים וילדים, רפואת חירום, וקשת רחבה של שירותי רפואת ילדים.
"העמק" מעסיק צוות רפואי מיומן ומוערך ובמסגרת מאמציו התמידיים למצוינות ולשיפור איכות הטיפול והשירותים הניתנים על ידו, פיתח שיטות הוראה ולימוד מקיפות, פועל למען הכשרתם של תלמידי רפואה מוכשרים בתחומי התמחותם ושוקד על קיום מחקר קליני מתמשך ברבות ממחלקותיו.
כמי שמופקד על בריאותם של תושבי צפון מזרח הארץ, מרכז רפואי העמק פועל ללא ליאות לשיפור השירותים, התנאים והתשתיות במקום. כשהחזון והשאיפה למצוינות לנגד עינינו אנו מקדמים בימים אלה את הקמתם של מרכז רב תכליתי הכולל חדרי ניתוח, חדרי לידה ומחלקות אשפוז ושיקום כולל אזורים ממוגנים כדי לתת מענה לאיום הביטחוני שבו שרוי הצפון. לצידו הולך ומוקם המרכז לקידום בריאות ומחקר.​