כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

65 שנה למדינת ישראל

יום העצמאות תשע"ג

דגל ישראל

​הנהלת המרכז הרפואי ועובדיו מאחלים למטופלים, למבקרים ולכל אזרחי מדינת ישראל חג עצמאות שמח

 

"מאסטר שף סורוקה"; "מסיבה בחוף הים של סורוקה"; "קלאב הוטל סורוקה"; "חתונה מרוקנית"

אלה מקצת מהנושאים שהוצגו בתחרות המחלקה המקושטת שנערכה בסורוקה בחגיגות יום העצמאות ה־65 למדינת ישראל.
זו כבר מסורת במרכז הרפואי סורוקה - מדי שנה ביום העצמאות, נערכת תחרות המחלקה המקושטת המביאה עימה רוח של שמחת חג ויצירה למטופלים ולעובדים, מגבשת את צוותי המחלקות ומנעימה את שהות המטופלים והמבקרים.

חברי הנהלת המרכז הרפואי עם מחלקת משאבי אנוש 

השנה, השתתפו בתחרות 19 מחלקות. צוות שופטים שהורכב מעובדי בית החולים בתחומים שונים, סייר בין המחלקות והתרשם מהתכנים ומהמגוון הססגוני, המקורי והעשיר של העבודות, וכל עובדי בית החולים השתתפו בתהליך ההצבעה.

"מרגש היה להסתובב בבית החולים בימים האחרונים ולראות את ההתלהבות, ההשקעה והיוזמה הרבה שהשקיעו המחלקות בקישוט, התלהבות שגררה אחריה גם שיתוף פעולה מצד המאושפזים" אמר משה שדה המשנה למנהל בית החולים.

את המקום הראשון קטפה המחלקה למשאבי אנוש, שהציגה "מאסטר שף סורוקה".  עובדי המחלקה קישטו את מחלקתם כסטודיו של מאסטר שף עם כל הכלול בו: עמדות בישול, עמדת מוצרים וסינר לכל מתמודד.

צוות המחלקה למשאבי אנוש 

אל המקום השני הגיע מטבח פורמולות בחטיבה לרפואת הילדים שהציג את "אל המקום השני הגיע מטבח פורמולות בחטיבה לרפואת הילדים שהציג את "המושבה"  ובה עמדת חליבה, עמדת אריזה לגבינות וליוגורטים ו"חנות" להצגת המוצרים. את כל הגבינות והיוגורטים שהציגו בחנות הכינו העובדות בעצמן...
מטבח הפורמולות בסורוקה מייצר תחליפי חלב לחטיבה לרפואת ילדים ומספק פורמולות ותוספי מזון לכל בית החולים.

במקום השלישי זכו שתי מחלקות:

  • מחלקת המשק שהציגה "מסיבה בחוף הים של סורוקה" עם עמדות שיזוף, במה לריקודים, עמדת פירות טרופיים ופרישייקים שהוכנו על ידם במקום

  • היחידה לאשפוז יום המטולוגי שהציגה חתונה מרוקנית עם כל המרכיבים האופיניים: ביגוד ואבזור מרוקני, אוהל חינה, שולחן ערוך ומלא בכל טוב מהמטבח המרוקאי ואפילו חתן וכלה -  ד"ר איתי לוי מנהל המערך ההמטולוגי בסורוקה בתפקיד החתן יחד עם אילנה גוטהרץ, אחות אחראית באשפוז יום המטולוגי בתפקיד הכלה.