כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 05.07.2012

מתנדבים מצטיינים בסורוקה

הנהלת כללית מוקירה את המתנדבים במוסדותיה

​מנכ"ל כללית העניק תעודות הוקרה לגב' אניטה אינסוא ולמר בנימין רייטר - מתנדבים במרכז הרפואי סורוקה

מתנדבים  מצטיינים בסורוקה.jpg 

זו השנה התשיעית שכללית מציינת את פועלם של המתנדבים במוסדותיה ומעניקה למצטיינים אותות ותעודות הוקרה.

טקס ההוקרה השנתי למתנדבים, התקיים לאחרונה בתיאטרון היהלום ברמת־גן בהשתתפות מנהלי בתי חולים ומחוזות, סמנכ"לים, חברי ועדת המתנדבים של מועצת כללית, חברי ועדת שיפוט ברשותו של מר שמוליק לואני, סמנכ"ל וראש חטיבת משאבי אנוש, המתנדבים המצטיינים ובני משפחותיהם.

מר אלי דפס, מנכ"ל שירותי בריאות כללית העניק אותות ותעודות הוקרה למתנדבים שבלטו בעשייתם ונבחרו כמתנדבים מצטיינים ואמר: "באמצעות הבעת הוקרה זו למתנדבים, אנו מדגישים את הערכים של נתינה למען הזולת, של אהבת אדם ושל מסירות ופעילות למען הצרכים המיוחדים של החולה ומעודדים את רוח ההתנדבות"  .

גב' אניטה אינסוא, מתנדבת במחלקת ילדים א' במרכז הרפואי סורוקה מזה כ־12 שנים. היא עוזרת בניהול מלאי הבגדים ובהצעת מיטות במחלקה. אניטה מסורה ביותר, עם המון אכפתיות ורצון אמיתי לעזור, הן לצוות המחלקה והן למטופלים.
תעודת ההוקרה הוענקה לאניטה על רצון לתת ולסייע, על מחויבות ולקיחת אחריות, התמדה לאורך שנים רבות ויחס החם לילדים, על גישתה האנושית והרגישה, על דאגה שהמטופלים יקבלו את מיטב השירות ועל יצירת תחושה נעימה למטופלים בעת שהותם במחלקה.

מנכ"ל שירותי בריאות כללית העניק תעודת הוקרה גם למר בנימין רייטר, המתנדב כ־4 שנים במחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי סורוקה. בנימין מסייע בחלוקת אוכל לחולים ובהאכלת חולים מוגבלים, מלווה חולים לבדיקות כאשר אין לצידם בני משפחה מלווים, דואג למתורגמנים כשיש קשיי תקשורת ומסייע בתחומים אחרים בעת הצורך. הוא אהוב מאוד על הצוות הסיעודי והרפואי, יוצר אווירה נעימה ושותף לגיבוש ומסיבות מחלקתיות.
תעודת ההוקרה הוענקה לבנימין על רוח התנדבותית יוצאת מגדר הרגיל, על סבלנות וסובלנות לחולים ועל אנושיות וערנות לצורכי המאושפזים.

גב' תמי לוננפלד, ממונה על תקשורת פנים ארגונית במרכז הרפואי סורוקה: "בסורוקה פועלים כ־400 מתנדבים במערך האשפוז ובמערך האמבולטורי. המתנדבים מסייעים לחולים ולבני משפחותיהם במגוון תחומים כגון: מתן תמיכה ועידוד, מתן מידע כללי, תרגום מול הצוות הרפואי במקרה הצורך והכוונה והתמצאות. כל מתנדב עובר תהליך קליטה הכולל הסבר על פעילות בית החולים, תיאום ציפיות והדרכה במשרד המתנדבים ובמחלקות השונות. אנו גאים בכל המתנדבים שלנו שמסייעים לשיפור השירות בבית החולים  ובשני המתנדבים המצטיינים שזכו בהוקרה מטעם מנכ"ל הכללית".