כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

הוקרה למתנדב בסורוקה - 3.7.17

מנכ"ל כללית נועז בר-ניר העניק תעודת הוקרה למשה סטולר בן ה-82, המתנדב מזה כחמש שנים במחלקה לכירורגית לב חזה, על עבודת ההתנדבות המשמעותית שלו בסורוקה

מימין: גדי כהן, סמנכ"ל משאבי אנוש בכללית, משה סטולר מתנדב בסורוקה ונועז בר-ניר מנכ"ל כללית.  צילום: פאביאן קולדורף

בקיצור

1.

זו השנה הארבע עשרה שכללית מציינת את פועלם של המתנדבים במוסדותיה ומעניקה למצטיינים מגן ותעודות הוקרה.

2.

מפגש ההוקרה השנתי למתנדבים מצטיינים, התקיים לאחרונה בהשתתפות: מנהלי בתי חולים ומחוזות, סמנכ"לים, חברי ועדת המתנדבים של מועצת כללית, חברי ועדת שיפוט וראש חטיבת משאבי אנוש, המתנדבים המצטיינים ובני משפחותיהם.

3.

המפגש ציין את הוקרת הארגון ואת עידוד הפעילות החשובה של המתנדבים במוסדות כללית, ונועד להעלות על נס מתנדבים אשר במסירותם ובדבקותם במשימות שהם נוטלים על עצמם משמשים אות ומופת לרבים אחרים.

משה סטולר, בן 82, תושב באר שבע, נשוי+3, מתנדב במחלקה לכירורגית לב חזה במרכז הרפואי סורוקה מזה
כחמש שנים. הוא מגיע למחלקה פעמיים בשבוע ומתנדב באופן עקבי ולעיתים גם מעבר למסגרת השעות המתוכננות, במסירות ובאחריות רבה. אדיב למטופלים, מסייע ומסביר פנים למשפחותיהם.

תעודת ההוקרה הוענקה למשה על סידור וארגון המחלקה, על הרצון התמידי שלו לתת ולסייע, על מחוייבות ולקיחת אחריות, על התמדה לאורך שנים רבות, על יחס חם למטופלים ולבני משפחותיהם ועל כך שממלא כל מטלה ברצון רב ותמיד בחיוך. צוות המחלקה רואה במשה חלק אינטגרלי מהמחלקה ומעריך את עשייתו - הן מבחינת העזרה לצוות והן מבחינת המטופלים ומשפחותיהם.

נועז בר ניר, מנכ"ל כללית הודה למתנדבים המצטיינים: "אתם המתנדבים מהווים מודל ומופת לנתינה מעבר לנדרש, בלי לבקש ובלי לצפות לתמורה, נתינה הנובעת מרצון כן ואמיתי לסייע לזולת. אתם אלו המגשימים ערך מוסרי עליון. זוהי זכות לציין לשבח אתכם המתנדבים המצטיינים, להוקיר את פועלכם ולהעניק לכם מעט מהמגיע לכם בשל פעילותכם המבורכת". 

תמי לוננפלד, ממונה על תקשורת פנים ארגונית במרכז הרפואי סורוקה ואחראית על גיוס מתנדבים בבית החולים: "בסורוקה פועלים כ־400 מתנדבים במערך האשפוז ובמערך האמבולטורי. המתנדבים מסייעים לחולים ולבני משפחותיהם במגוון תחומים, כגון: מתן תמיכה ועידוד, מתן מידע כללי, תרגום מול הצוות הרפואי במקרה הצורך והכוונה והתמצאות. כל מתנדב עובר תהליך קליטה הכולל הסבר על פעילות בית החולים, תיאום ציפיות והדרכה במשרד המתנדבים ובמחלקות השונות. אנו גאים בכל המתנדבים שלנו שמסייעים לשיפור השירות בבית החולים וגאים על עבודתו המסורה של משה סטולר במחלקה ועל קבלת אות ההוקרה שקיבל".