כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

"כוכבי השירות" בסורוקה

הנהלת סורוקה מוקירה יחידות ומחלקות מצטיינות בשירות.

בקיצור

1.

הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען קידום איכות השירות וחווית המטופל תוך העצמה והוקרת העובדים - המשאב החשוב ביותר. מחודש יוני 2017, מעניקה ההנהלה את אות "כוכב השירות" ליחידות שהצטיינו בשירות.

2.

מידי חודש מקבלים עובדי בית החולים בסקטורים השונים עשרות מכתבי תודה והערכה של מטופלים ובני משפחותיהם ובהם משובים חיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.

3.

צוות ייעודי בוחן את כל מכתבי התודה שהתקבלו בבית החולים ואת איכותם ובוחר ביחידה הזוכה באות "כוכב השירות".

אות "כוכבי השירות" לחודש ספטמבר 2019,
הוענק לצוות המחלקה לנפרולוגיה.

צוות המחלקה לנפרולוגיה ויחידת הדיאליזה מטפלים, בין היתר, במטופלים המגיעים כמה פעמים בשבוע להתחבר למכשיר הדיאליזה לכמה שעות.
הצוות מלווה את החולים ברגעים קשים ולעיתים אף ברגעים מרגשים שבהם מטופל עובר השתלה.
המחלקה מקיימת קשרים הדוקים עם הקהילה: במתן תמיכה ליחידות הדיאליזה הפרוסות ברחבי הנגב, עם מרפאות האם של מטופלים ובהפעלת מרפאת נפרולוגיה מונעת.
הכרת התודה של המטופלים משתקפת במכתבי התודה המרגשים שמקבל הצוות, שבהם הם מודים על היחס החם והאנושי, על שירות בגובה העיניים, על תשומת הלב ועל ההשקעה. 
צוות נפרולוגיה.JPG

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה:

"הענקת טיפול רפואי איכותי בצד שיפור מתמיד של השירות, הם בליבת העיסוק שלנו. אנו עוסקים מדי יום בשיפור שביעות רצון המטופלים. "כוכב השירות" הוא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות".