חדשות ומחקרים בסורוקה

"כוכבי החודש" בסורוקה

הנהלת בית החולים מוקירה יחידות ומחלקות מצטיינות בסורוקה

בקיצור

1.

הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען קידום איכות השירות וחווית המטופל תוך העצמה והוקרת העובדים - המשאב החשוב לה ביותר.

2.

מתן שירות רפואי איכותי ותשומת לב מיוחדת לשירות, הם ליבת העיסוק שלנו. אנו עוסקים מדי יום בשיפור האיכות והשירות ובהגדלת שביעות רצון המטופלים גם יחד.

3.

מחודש יוני 2017, מעניקה ההנהלה את אות כוכבי החודש ליחידות שבלטו באיכות מכתבי תודה שקיבלו ממטופלים ובני משפחותיהם. הענקת האות היא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות.

אות "כוכבי החודש" לחודש אפריל 2018 הוענק לצוות חדר לידה
על פועלו ועל איכותם של מכתבי תודה ממטופלים ובני משפחותיהם.

צוות חדר לידהחדר הלידה במרכז רפואי סורוקה מסייע בהולדתם של כמות התינוקות הגבוהה בין בתי החולים בישראל, עם יותר מ-17,000 לידות בשנה. 

במכתבי התודה שהתקבלו במחלקה בולטים משפטים המדגישים את השירות המיוחד ואת המסירות של הצוות, כמו:

  • "תודה על ההקשבה, ההכלה ברגעים לא פשוטים וכאובים, הסבלנות והליווי לאורך כל הדרך"
  • "לשמחתנו, לאורך כל הדרך, הרגשנו שאנו נמצאים בידיים בטוחות ומקצועיות ויחד עם זה מתחשבות ורגישות".

ד"ר דורון דוקלר מנהל חדר לידה ומוניק אטיאס מנהלת הסיעוד, הודו לצוות על המסירות, על עבודת הצוות ועל היחסים הטובים שבין המיילדות והרופאים שתורמים להישגים המצויינים שאליהם מגיע חדר הלידה, למרות עומס הלידות הרב.

מידי חודש מקבלים עובדי בית החולים בסקטורים השונים עשרות מכתבי תודה והערכה של מטופלים ובהם משובים חיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.

צוות ייעודי בוחן את כל מכתבי התודה שהתקבלו בבית החולים ואת איכותם ובוחר ביחידה שתזכה באות "כוכב החודש" - שמפורסם בקרב עובדי בית החולים והמטופלים.

  • פרופ' אשר בשירי - מנהל יולדות ג'
  • בותינה חליחל - מנהלת יחידת שירות
  • רעיה מדר - מנהלת הסיעוד במחלקה כירורגית ילדים
  • נווה נתן - הממונה על פניות הציבור
  • דגנית שואף - מנהלת פרויקטים בהנהלה האדמיניסטרטיבית.