חדשות ומחקרים בסורוקה

"כוכבי החודש" בסורוקה

הנהלת בית החולים מוקירה יחידות ומחלקות מצטיינות בסורוקה

בקיצור

1.

הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען קידום איכות השירות וחווית המטופל תוך העצמה והוקרת העובדים - המשאב החשוב לה ביותר.

2.

פרופ' דודסון: "מתן שירות רפואי איכותי ומתן תשומת לב מיוחדת לשירות - הם ליבת העיסוק שלנו. אנו עוסקים מדי יום בשיפור האיכות והשירות ובהגדלת שביעות רצון המטופלים גם יחד. אות "כוכבי החודש" הוא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות".

3.

מחודש יוני 2017, מעניקה ההנהלה את אות "כוכבי החודש" ליחידות שבלטו באיכות מכתבי תודה שקיבלו ממטופלים ובני משפחותיהם.

אות "כוכבי החודש" לחודש אוקטובר 2017  הוענק לצוות מחלקה פנימית ה',
על פועלו ועל איכותם של מכתבי תודה ממטופלים ובני משפחותיהם.

 

במכתבי התודה שהתקבלו במחלקה פנימית ה',  בולטים היחס האנושי החם ומאור הפנים שעולים מדברי הכותבים ובמשפטים המדגישים את השירות המיוחד ואת המסירות של הצוות, כמו:
"התרשמנו מאוד מהשקט והרוגע בהתנהלות המחלקה"
"תודה על הזמינות בכל עת ביממה ועל המענה על כל שאלותינו ובקשותינו"
"בזכותכם אמי חזרה לחייך ומצבה השתפר".

ד"ר כרמי ברטל, מנהל מחלקה פנימית ה': "התברכנו שיש לנו צוות שכזה, הפועל כמו סיירת. משפחה המאפשרת לנו להגיע בכל בוקר בכיף לעבודה. אני גאה ומאושר"

שרה ג'נבה, מנהלת הסיעוד במחלקה: "הפרטים הקטנים ביותר, הם אלה שמשפיעים, בסופו של דבר, על חוויית האשפוז. אני בטוחה שנמשיך להקפיד על הפרטים הקטנים, לשאוף למצוינות ולשמור על הרמה אליה הגענו".  

מידי חודש מקבלים עובדי בית החולים בסקטורים השונים עשרות מכתבי תודה והערכה של מטופלים ובהם משובים חיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.

צוות ייעודי בוחן את כל מכתבי התודה שהתקבלו בבית החולים ואת איכותם ובוחר ביחידה שתזכה באות "כוכב החודש" - שמפורסם בקרב עובדי בית החולים והמטופלים.

הצוות כולל נציגים מהנהלת בית החולים ומהיחידות:

  • פרופ' אשר בשירי - מנהל יולדות ג'
  • בותינה חליחל - מנהלת יחידת שירות
  • רעיה מדר - מנהלת הסיעוד במחלקה כירורגית ילדים
  • נווה נתן - הממונה על פניות הציבור
  • דגנית שואף - מנהלת פרויקטים בהנהלה האדמיניסטרטיבית.