חדשות ומחקרים בסורוקה

"כוכבי החודש" בסורוקה

הנהלת בית החולים מוקירה יחידות ומחלקות מצטיינות בסורוקה

בקיצור

1.

הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען קידום איכות השירות וחווית המטופל תוך העצמה והוקרת העובדים - המשאב החשוב לה ביותר.

2.

מתן שירות רפואי איכותי ותשומת לב מיוחדת לשירות, הם ליבת העיסוק שלנו. אנו עוסקים מדי יום בשיפור האיכות והשירות ובהגדלת שביעות רצון המטופלים גם יחד.

3.

מחודש יוני 2017, מעניקה ההנהלה את אות כוכבי החודש ליחידות שבלטו באיכות מכתבי תודה שקיבלו ממטופלים ובני משפחותיהם. הענקת האות היא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות.

אות "כוכבי החודש" לחודש דצמבר 2017  הוענק לצוות מלר"ד ילדים
על פועלו ועל איכותם של מכתבי תודה ממטופלים ובני משפחותיהם.

צוות מלר"ד ילדים 

במכתבי התודה שהתקבלו במחלקה,  בולטים היחס האנושי החם ומאור הפנים שעולים מדברי הכותבים במשפטים המדגישים את השירות המיוחד ואת המסירות של הצוות, כמו:
"זכיתי ליחס אנושי ומעטפת, שאינם מובנים מאליהם כלל",
"רצינו להודות לצוות שלכם, שקיבלנו ממנו שירות וטיפול מהלב, יחס טוב ומרגש".

ד"ר מיכל מימון, מנהלת מלר"ד ילדים: "למרות חודש מאוד קשה, אנשים מעריכים וכותבים מכתבי תודה. אנחנו מתרגשים מזה מאוד. זה נותן אנרגיה חיובית לצוות".

בותינה חליחל, מנהלת יחידת השירות והשיווק: "מה שאנו קוראים במכתבים משתקף בכלל העשייה של המחלקה. הצוות ממש רודף אחרינו כדי לשפר ולהתחדש כל הזמן וזה מתבטא גם בסקרים".

מידי חודש מקבלים עובדי בית החולים בסקטורים השונים עשרות מכתבי תודה והערכה של מטופלים ובהם משובים חיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.

צוות ייעודי בוחן את כל מכתבי התודה שהתקבלו בבית החולים ואת איכותם ובוחר ביחידה שתזכה באות "כוכב החודש" - שמפורסם בקרב עובדי בית החולים והמטופלים.

  • פרופ' אשר בשירי - מנהל יולדות ג'
  • בותינה חליחל - מנהלת יחידת שירות
  • רעיה מדר - מנהלת הסיעוד במחלקה כירורגית ילדים
  • נווה נתן - הממונה על פניות הציבור
  • דגנית שואף - מנהלת פרויקטים בהנהלה האדמיניסטרטיבית.