כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

אות העולה למצויינות

אות העולה למצויינות לשנת 2012 הוענק לארבעה רופאים במחלקה לכירורגיית כלי-דם במרכז הרפואי סורוקה:

אות העולה למצויינות

​ד"ר ויקטור גינזבורג, ד"ר אולגה פינגר-מייזלר,  ד"ר אנטולי לייצין וד"ר ג'ורג' גרינברג


בטקס שהתקיים בשבוע שעבר במרכז הצעירים בבאר-שבע, הוענק אות העולה למצויינות  לשמונה עולים חדשים אשר בלטו בהישגיהם בתחומים שונים.

ההחלטה על הענקת האותות התקבלה בוועדה מקצועית שבה חברו נציגי משרד הקליטה, העירייה וחברת כיוונים.

בין הזוכים ארבעה רופאים במחלקה  לכירורגיית כלי-דם במרכז הרפואי סורוקה: 

  • ד"ר ויקטור גינזבורג

  • ד"ר אולגה פינגר-מייזלר

  • ד"ר אנטולי לייצין

  • ד"ר ג'ורג' גרינברג

צוות המחלקה לכירורגיית כלי-דם  בסורוקה עוסק בבעיות של כלי-דם בתחום העורקים ובתחום הוורידים. רופאי המחלקה מבצעים מידי שנה כ-450 ניתוחים במסגרת אשפוז.

רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר-שבע, ציין כי על אף שאין זה פשוט להגר ממדינה למדינה, הרי שהזוכים הוכיחו כי נשאו מבטם קדימה והובילו להגשמה עצמית ולהישגים מרהיבים, תוך שהם מהווים מגדלור של מופת לכל רואה.

גב' שפרה קירשנבאום, מנהלת מחוז הדרום וירושלים במשרד לקליטת עלייה, הדגישה את ייחודם של העולים אשר עלו בשלבים שונים של חייהם למדינה חדשה, אבל עשו צעדים מרחיקי לכת והעיר שבה קבעו את מושבם ידעה להוקיר ולהעריך זאת: "הערך הסגולי של הפרט בבאר-שבע, גדול לאין ערוך מזה שבמרכז".

פרופ' גבריאל סנדרו, מנהל המחלקה לכירורגיית כלי-דם בסורוקה, בירך את הזוכים: "זכות גדולה נפלה בחלקי שבמחלקתי עובדים מיטב נציגיה של העלייה הרוסית. תקצר היריעה מלברך ולשבח את איכותה של עלייה זו בכלל ושל הרופאים במחלקה בפרט. בעבודתם הם מגלים יום יום חריצות, ידע, אנושיות ועבודת צוות למופת".