כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

חדש בסורוקה

מנכ"ל הכללית העניק תעודות הוקרה לרחל ישראלי ולרות קצינאל, מתנדבות במרכז הרפואי סורוקה

​כללית מציינת זו השנה השמינית, את פועלם של המתנדבים במוסדותיה ומעניקה למצטיינים אותות ותעודות הוקרה.

טקס ההוקרה השנתי למתנדבים התקיים לאחרונה בתיאטרון היהלום ברמת־גן, בהשתתפות מנהלי בתי חולים ומחוזות, סמנכלי"ם, חברי ועדת המתנדבים של מועצת כללית, חברי ועדת שיפוט ברשותו של מר שמוליק לואני, סמנכ"ל וראש חטיבת משאבי אנוש, המתנדבים המצטיינים ובני משפחותיהם.

 מר אלי דפס, מנכ"ל שירותי בריאות כללית העניק אותות ותעודות הוקרה למתנדבים שבלטו בעשייתם ונבחרו כמתנדבים מצטיינים. "באמצעות הבעת הוקרה זו למתנדבים, אנו מדגישים את הערכים של נתינה למען הזולת, של אהבת אדם ושל מסירות ופעילות למען הצרכים המיוחדים של החולה ומעודדים את רוח ההתנדבות" - אמר מנכ"ל הכללית בטקס.

גב' רחל ישראלי מתנדבת במשרד מתנדבים בסורוקה מזה כ־13 שנה - היא מלווה מתנדבים חדשים ווותיקים, מטפלת בפניות של מועמדים להתנדבות, מסבירה להם על תהליך הקליטה ומשמשת להם כתובת ומענה אדיב ומקצועי בתקופת התנדבותם.
תעודת ההוקרה הוענקה לרחל על תחושת השייכות, ההזדהות והשליחות האמיתית במטלה החשובה של לווי המתנדבים עידודם ועל הדוגמא שהיא מהווה עבורם.

תעודת הוקרה ממנכ"ל שירותי בריאות כללית הוענקה גם לגב' רות קצינאל, המתנדבת מזה כשלוש שנים במכון להתפתחות הילד בסורוקה.
רות אחראית לתזכור התורים של הילדים המוזמנים למכון להתפתחות הילד לבדיקות, לאבחון ולמעקב. היא ערה לצרכים המיוחדים של הילדים המטופלים במכון ושל בני משפחותיהם, ותורמת לשיפור השירות. תעודת ההוקרה הוענקה לה על תרומתה המשמעותית, על יחסה החם ועל השירות הטוב שלא יסולא בפז.

גב' חנית רצהבי, מנהלת משאבי אנוש במרכז הרפואי סורוקה: "בסורוקה פועלים כ־400 מתנדבים במערך האשפוז ובמערך האמבולטורי. המתנדבים מסייעים לחולים ולבני משפחותיהם במגוון תחומים כגון: מתן תמיכה ועידוד, מתן מידע כללי, תרגום מול הצוות הרפואי במידת הצורך והכוונה והתמצאות. כל מתנדב עובר תהליך קליטה הכולל הסבר על פעילות בית החולים סורוקה, תיאום ציפיות והדרכה במשרד המתנדבים ובמחלקות השונות. אנו גאים בכל המתנדבים שלנו שמסייעים לשיפור השירות בבית החולים  ובשתי המתנדבות המצטיינות שזכו בהוקרה מטעם מנכ"ל הכללית".