כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

יום האחות הבין-לאומי בסורוקה - 10.5.17

תושבי העיר באר שבע הצדיעו לאחים והאחיות בסורוקה ובחרו את האח והאחות המצטיינים שלהם

בקיצור

1.

בסורוקה עובדים כ-1,800 אחים ואחיות, ומאז ומתמיד נחשב הסיעוד בכללית בבבית החולים לראש חץ מקצועי.

2.

לרגל יום האחות הבין-לאומי שצויין השבוע, התקיימו פעילויות להוקרת עבודתם של האחים והאחיות בבית החולים

3.

בשיאן – סדרת ההרצאות Soroka nurse talk.

בסורוקה עובדים כ-1,800 אחים ואחיות, ומאז ומתמיד נחשב הסיעוד בכללית בבבית החולים לראש חץ מקצועי. הנהלת הסיעוד בסורוקה מקדמת עשייה מבוססת על ראיות ומחקר, הכשרות רבות ופיתוח קליני והאחות מהווה גורם מתכלל בצוות הרב מקצועי ודמות אמפתית ומקצועית בטיפול במטופל.

שבוע האחות הבין-לאומי מצויין בשבוע בו נולדה פלורנס נייטנגייל - מחלוצות הסיעוד. לקראת יום האחות הבין-לאומי הצדיעה עיריית באר-שבע יחד עם תושבי העיר לאחים ולאחיות בסורוקה שבחרו את האח והאחות המצטיינים שלהם.

בפרס ובתעודת הוקרה זכו:
אינה שוסטרמן – אחות אחראית במרפאת עיניים
יבגני שטילמן – אח ביחידה לטיפול נמרץ כללי ואח מיילד בחדר הלידה בסורוקה.

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע: "אתם, האחים והאחיות בסורוקה זוכים באליפות בכל יום מחדש. בשם תושבי העיר באר-שבע אני מודה לכם על המסירות, על העבודה הקשה ועל האהבה שאתם מעניקים למטופלים שלכם. עם כל הטכנולוגיה המתקדמת, אין תחליף לאנושיות ולמה שיוצא מהלב ונכנס אל הלב. אין תחליף לחיוך ולתת לאדם תקווה ברגעיו הקשים ביותר, ואת זה אתם עושים יום יום שעה שעה. אתם האלופים שלנו".

פרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "האחים והאחיות בסורוקה מהווים את עמוד השדרה של בית החולים, עם המחוייבות האדירה שלהם למטופלים. הסיעוד בסורוקה הוא עוגן מרכזי בהובלת תהליכים משמעותיים באיכות רפואית, בשירות, במחקר ובמסירות בטיפול החל בחולה הבודד, בראייה מערכתית ברמת מחלקה, חטיבה הרפואית ובית החולים כולו. אנו מצדיעים לכם".

לאה כהן, מנהלת הסיעוד בסורוקה: "הסיעוד בסורוקה מוביל ומכוון קדימה. אני גאה בצוות האחים והאחיות שלנו על עבודתם המאומצת לילות כימים. יחד נמשיך לקדם ולפתח את המשימות המשותפות כדי שהמטופלים שלנו ירגישו בטוח".