כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

מפגש הנהלות - 18.1.16

הנהלת המרכז הרפואי וכ-30 מנהלים ואחיות אחראיות בסורוקה, נפגשו עם הנהלת קבוצת הפועל באר שבע באצטדיון ע"ש טרנר

מנהלי סורוקה במפגש עם אנשי צוות הניהול של הפועל באר שבע

​ד"ר אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה:"המפגש המרתק עם צוות ההנהלה של הפועל ב"ש, הוא חלק מתכנית הכשרה למנהלים מובילים בסורוקה, שנועדה לייצר ניהול מכוון מטרה ויעדים"

 

פרוייקט הכשרות נע"מ (ניהול עצמי מחלקתי) בסורוקה, נועד להכשיר את המשתתפים לניהול מכוון מטרה ויעדים, מתוך חזון לעבודת צוות וליצירת שותפויות ומוטיבציה להשגת המטרות המשותפות של המחלקה ובית החולים.
את הפרויקט מובילות יהודית קרנר, ממונה על פיתוח משאבי אנוש בסורוקה, יחד עם ד"ר אורלי וויינשטיין שעד לאחרונה שימשה כסגנית מנהל בית החולים, ועד היום השתתפו בו למעלה מ- 100 מנהלים.

בכל שנה נבחרים להכשרה זו צוותים מובילים מכמה מחלקות אשפוז. במסגרת ההכשרה השנה התקיימו מפגשי עמיתים עם חברות וארגונים שמוכרים בהצלחתם ובאופן ניהולם.

בביקור האחרון, שהתקיים בסוף השבוע שעבר באצטדיון ע"ש טרנר, נפגשו ד"ר אהוד דודסון מנהל סורוקה, צוותי נע"מ וכ- 30 מנהלים מהמחלקות שנבחרו, עם ההנהלה הבכירה של מועדון הפועל באר שבע.

המארחים שיתפו את המשתתפים בהתמודדויות אישיות ובהתמודדויות של הקבוצה בתחומים הפיננסי והתקשורתי של המועדון:

  • אסי רחמים, מנכ"ל המועדון, חשף בפני המשתתפים את הדילמות במעבר שעשה משחקן הקבוצה לתפקיד ניהולי

  • ד"ר עופר מוכתר, מנהל פרויקטים של מחלקת הנוער סיפר על העבודה מול מחלקות הילדים והנוער ועל עבודת הקודש שהם עושים מול הקהילה

  • ניר כץ, חשב המועדון, דיבר על תקציב מתוכנן מול תקציב בפועל ועל ממשקי העבודה השונים

  • גיל לבנוני, דובר המועדון, סיפר על העבודה המאומצת מול אמצעי התקשורת ליצירת תדמית טובה ולתחזוקה שוטפת של הקבוצה

  • אלונה ברקת, בעלת המועדון, חשפה בפני המנהלים את ההתמודדויות בעבודה מול ממשקי חוץ וגם על הבחירה שלה בכדורגל בכלל ובהפועל באר שבע בפרט.

ד"ר אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "למועדון הפועל באר שבע ולסורוקה, הנמנים עם העוגנים המרכזיים בנגב, יש ממשקים משותפים, בעיקר בפעילות עם הקהילה. בביקורנו זה נחשפו המנהלים בסורוקה לתהליכי מצויינות, מובילות, איכות, יצירת שיתופי פעולה ודילמות ניהוליות. בסופו של דבר מנהל באשר הוא מנהל, נדרש לעסוק באתגרים דומים בכל ארגון, ולשאת באחריות שלו לעובדיו ולקהל שאותו הוא משרת".