כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

הכנסת מוקירה את סורוקה 10.7.17

אות הוקרה הוענק בכנסת למנהל המרכז הרפואי סורוקה על ההישג המרשים של בית החולים שהוא המוביל מבתי החולים בישראל בשקלול מדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות

בקיצור

1.

פרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה הודה בהתרגשות לח״כים כהן ופולסקוב ולראשי הרשויות על המחווה היפה ואמר:

2.

"איכות רפואית היא ליבת העיסוק היום-יומי שלנו. ההישג המדהים הזה של סורוקה מביא לשיא את הצטיינותנו בתחום האיכות בשנים האחרונות, והופך את אסטרטגיית ההובלה של סורוקה למציאות..."

3.

"...הישג זה שייך לעובדי בית החולים והוא תוצאה של מסירות, של איכפתיות, של מקצועיות ושל הירתמות למען המטופלים שלנו. ביחד ובעבודת צוות , נמשיך לעשות את המיטב למען תושבי הנגב ולחזק בהם את התחושה כי בסורוקה מרגישים בטוח".
 

ביום הנגב בכנסת שצויין בשבוע שעבר, העניקו ח״כ מאיר כהן - סגן יו״ר הכנסת, ח"כ טלי פולסקוב - סגנית יו"ר הכנסת, יחד עם ראשי רשויות בנגב, אות הוקרה לפרופ׳ אהוד דודסון - מנהל המרכז הרפואי סורוקה

על ההישג המרשים של בית החולים שהוא המוביל מכל בתי החולים בארץ, בשקלול מדדי האיכות הלאומיים שפרסם לאחרונה משרד הבריאות.

במסגרת יום הנגב בכנסת התקיים דיון בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בנושא היערכות המרכז הרפואי סורוקה למערכה הבטחונית הבאה.

פרופ׳ אהוד דודסון הציג את הישגיו של המרכז הרפואי בשנים האחרונות ואת התוכניות לשנים הבאות, כולל הוספת מיטות ושירותים חדשים ובכלל זה פתיחת מרכז הסרטן החדש.

כדי להיות מוכנים למערכה הבאה, צרכי המיגון וההשקעה בתשתיות בסורוקה מוערכים בכ-400 מיליון ש״ח.

ח״כ אלי אלאלוף יו״ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת ביקש לכנס בקרוב דיון מיוחד בוועדה, בהשתתפות נציגי משרד האוצר ומשרד הבריאות, שבו יציג מנהל המרכז הרפואי סורוקה את תוכנית האב של בית חולים שכוללת גם היערכות לתקופות הסלמה בטחונית וחירום.