כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

רק בריאות - תוכנית בריאות חדשה - 29.5.17

רק בריאות – תכנית בריאות חדשה בקשת - ערוץ 2 בהגשתה של ד"ר אסנת ולפיש, מנהלת יולדות ה' במרכז סבן למיילדות בסורוקה.

ד"ר אסנת וולפיש

בקיצור

1.

שיקום לאחר אירוע מוחי, מחקרים חדשניים בטיפול במחלת הסרטן, מהי תזונת ה DNA ולמי מתאימה?

2.

על נושאים אלה ועוד, בתכנית החדשה של הזכיינית בערוץ 2 ושל ערוץ הבריאות שעלתה לאוויר בימים אלה.

3.

תכנית הבריאות משודרת בקשת ערוץ 2 בימים א' – ג' בשעה 15:00, והחל מ – 11 ביוני התכנית תשודר גם בערוץ הבריאות.

התוכנית בהגשתה של ד"ר אסנת ולפיש, מנהלת יולדות ה' ואחראית על היחידה להריון בר סיכון במחלקת נשים ויולדות ב' במרכז סבן למיילדות בסורוקה. ד"ר אסנת ולפיש תדון עם מומחים בתחומים רפואיים שונים ותארח מטופלים שמתמודדים עם מחלות שונות שיציגו את סיפורם האישי.

ד"ר אסנת ולפיש, ילידת באר-שבע, תושבת להבים נשואה ואם ל-3. בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון. התמחתה ברפואת נשים ויולדות בסורוקה ובתל השומר והשתלמה ברפואת אם - עובר וטרטולוגיה באוניברסיטת טורונטו, קנדה.

ד"ר ולפיש מספרת: "גדלתי במשפחה של רופאים. עוד מילדות ראיתי מה זה אומר, מה נדרש מרופא, את רמת המסירות, המחוייבות והאחריות הכבדה ואת הרגעים המאתגרים. הבנתי שלהיות רופא זה לא רק מקצוע - להיות רופא זו שליחות אמיתית של דרך וחזון וטיפול באנשים מתוך צניעות ויראת כבוד. בעבורי, להיות רופאת נשים זה עוד יותר מזה - זה להיות עם נשים ברגעים שמחים וברגעים קשים. ללוות אותן, לתת להן כוח, להיות קשה עם עצמך אבל להיות רכה עם המטופלות, ולא להתפשר על אף פרט בידע, במקצוענות ובמתן שירות. בתפיסת עולמי יש להעניק למטופלות את התחושה שהן בידיים בטוחות. את הגישה הזו אני מביאה עימי לתכנית הבריאות".