כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

אות "גיבור שירותי הבריאות" - 4.12.18

ד"ר מיכאל ביים - כירורג בכיר בסורוקה, קיבל את אות "גיבור שירותי הבריאות" ממוזיאון החירות בפילדלפיה

בטקס להענקת אות ההוקרה "גיבור שירותי הבריאות" של מוזיאון החירות הלאומי  בפילדלפיה, ארה"ב,  הוענק  אות "גיבור שירותי הבריאות" לד"ר מיכאל ביים - כירורג בכיר במחלקה כירורגית א' ומומחה לכירורגיית שד במרכז לבריאות השד במרכז הרפואי סורוקה.

מוזיאון החירות בפילדלפיה מפיץ את המונח חירות באמצעות סיפוריהן של דמויות הרואיות ואמיצות שמפיצות חירות בעשייתן, ומעמיד את שליחותן הלכה למעשה על ידי הענקת אות כבוד לאנשים בכל הגילים והרקעים אשר משפיעים על חייהם של אחרים. את המועמדים לקבל אות הוקרה  בוחר  הציבור.

לראשונה, השיק מוזיאון החירות הלאומי את פרס "גיבור הבריאות" , תוכנית פרסים בין-לאומית,  המכירה בגיבורים מעוררי השראה במחקר ובטיפול רפואי, אשר להישגיהם יש תועלת עמוקה בעבור המטופלים שלהם, השדה שלהם, והקהילה העולמית.

ד"ר ביים מיכאל קיבל את אות ההוקרה על היותו מומחה ומנתח טראומה במרכז הרפואי סורוקה, שהוא המרכז הרפואי היחיד והגדול בדרום ובית חולים הראשון שאליו מפונים פצועים וחיילים מאזור רצועת עזה.         
ד"ר ביים, מעניק שירות רפואי לאוכלוסייה מורכבת ומגוונת באזור זה.  אות הכבוד הוענק לו על מחויבותו למציינות, חדשנות מתמשכת, ומקסום יכולתו המקצועית שמהווים דוגמה ומופת למתמחיו, לעמיתיו, למטופליו ולציבור כולו.

ד"ר מיכאל ביים, כירורג בכיר ומומחה בכירורגית שד: "התרגשתי מאוד לקבל אות הוקרה על העשייה שלי. מקצועיות, הובלה ומחוייבות כלפי מטופליי הם בליבת העשייה שלי. אני שמח ומודה לכל מי שראה לנכון להמליץ עלי".