כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

חדש בסורוקה

כשלושה מיליון ₪ נאספו בערב ההתרמה של עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה

​התרומות הן קודש לבינוי ולהצטיידות של האגף האנדוסקופי במכון לגסטרואנטרולוגיה

 


את הערב הנחה מנחם הורוביץ, ששיתף את הקהל בחוויותיו מאשפוזו בסורוקה ומימי מבצע עופרת יצוקה והזמרת יהודית רביץ, ילידת העיר באר־שבע, הופיעה בשירה

מידי שנה, עורכת עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה בניהולה של הגב' דבורה אורן, ערב התרמה, ובכל שנה מוכיח ציבור תושבי הנגב את רוחב לבו ואת הקשר האמיץ שלו עם בית החולים.

סכום של כשלושה מיליון ₪ נאסף במהלך ערב ההתרמה שהתקיים אמש במשכן לאומנויות הבמה בבאר־שבע, כולו קודש לבינוי ולהצטיידות של האגף האנדוסקופי במכון לגסטרואנטרולוגיה בראשותו של פרופ' אלכסנדר פיש.

בערב נכחו מר רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר־שבע, ראשי רשויות ומועצות מקומיות, ד''ר אהוד דוידסון, סמנכ''ל חטיבת בתי החולים בכללית, מר גדי כהן, סמנכ''ל חטיבת תשתיות ולוגיסטיקה ששימש בתפקידו האחרון משנה למנהל המרכז הרפואי סורוקה ואישי ציבור רבים.

בין התרומות הבולטות בערב היתה תרומתה של קבוצת כימיקלים לישראל, שתרמה מיליון ₪.
על התרומה הכריז מר עקיבא מוזס, מנכ''ל כימיקלים לישראל, המשמש גם כיו''ר עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה.
ד''ר אהוד דוידסון, סמנכ''ל חטיבת בתי החולים בכללית, התחייב לתרום שקל מול כל שקל מתרומת כימיקלים לישראל והכריז על תרומה של מיליון ₪ נוספים.

בתרומותיהם הנדיבות בלטו גם: קבוצת מכתשים מפעלים כימיים בע''מ, מועצת העובדים של מפעלי ים המלח, מועצת העובדים של תרכובות ברום, הרב איפרגן (הרנטגן), בנק לאומי -מרחב־דרום, מועצת העובדים של פריקלאס ים המלח, י.ח. דמרי בנייה ופיתוח בע''מ, רואי רויטמן, מנכ''ל ליברטי פרופרטיס, מועצות מקומיות באזור, אנשי עסקים, קבלנים ואנשים פרטיים.

ראש עיריית באר שבע, מר רוביק דנילוביץ, הכריז מעל הבמה כי הוא תורם באופן אישי 3,000 ₪, בנוסף לתרומת המשכן לאומנויות הבימה לערב החגיגי.

ד''ר מיקי שרף, מנהל ביה''ח סורוקה הודה לתורמים הרבים: ''הרכב צוות המכון לגסטרואנטרולוגיה בסורוקה, כמו גם הניסיון הרב שלו, מציבים אותו כמוביל במערכת הבריאות בישראל תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים העומדים בקנה מידה של מרכזים יוקרתיים בארץ ובעולם. הסכום שנאסף יסייע לנו בבינוי ובהצטיידות האגף החדש ויאפשר לנו להמשיך ולהעניק לתושבי הנגב את השירות הרפואי הטוב ביותר''.