כללית שלי
חדשות ומחקרים בסורוקה

קמפיין של כללית

"ארגון הבריאות הגדול בישראל עובד בשבילך" והמציגים הם משלנו...

ליום אחד הפכו רופאים ואחיות בכללית לפרזנטורים של עצמם בקמפיין של כללית, וביניהם פרופ' אייל שיינר - סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה  ומנהל מחלקת יולדות ד' ומוניק אטיאס - אחות אחראית של של מחלקת יולדות 

בסוף השבוע האחרון עלתה כללית בקמפיין פרסומי חדש, באמצעות משרד הפרסום "פובליסיס",  המציג את המובילות של כללית בעולם הבריאות.

נציגי סורוקה בקמפיין הם פרופ' אייל שיינר, סגן מנהל בית החולים ומנהל מחלקת יולדות ד' ומוניק אטיאס, אחות אחראית מחלקת יולדות ב'.
את הקמפיין מוביל המסר "ארגון הבריאות הגדול בישראל עובד בשבילך" - מסר המדגיש את העוצמה ואת הגודל של כללית, יחד עם מחויבותם של הצוותים המקצועיים לפעול למען בריאותו של המטופל.

הקמפיין מציג לציבור את השירות הרפואי מיטבי הניתן באמצעות עשרות אלפי עובדים במרפאות הקהילה ובבתי החולים של כללית, צוותים אשר עובדים כתף אחת למען המטופלים.

במרכז הקמפיין עומדים צוותים מהשטח -  רופאים, אחיות ומומחים שונים שנבחרו מבין עובדי  כללית.

הבחירה להציב את אנשי צוות במרכז, נועדה להעצים ולהדגיש את מחויבותם לתפקידיהם ולמתן שירות רפואי מיטבי.

בצילומים שהתקיימו בשבוע שעבר, התקבצו רופאים ואחיות מכל חלקי הארץ, מבתי החולים וממחוזות הכללית.

המרכז הרפואי  האוניברסיטאי סורוקה מקדם אסטרטגיה של מובילות בתחומים שונים לשנים הבאות, בעיקר באיכות הרפואית ובשירות - לשיפור של שביעות רצון המטופלים.

 

פרופ' אייל שיינר, מנהל מחלקת יולדות: "סורוקה - בית חולים שמוביל בתחומים רפואיים רבים, מוביל בין השאר עם מספר גבוה של יותר מ-15,000 לידות בשנה, מה שהופך את הצוותים שלנו למנוסים ביותר. אני גאה להיות חלק מארגון הבריאות הגדול בישראל, שרואה ומטפל בצרכים האישיים של כל אחד ואחת ממטופליו".

קמפיין של כללית.jpg