כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 29.12.2020

מתחם חיסוני קורונה בסורוקה

המרכז הרפואי סורוקה פתח את מתחם החיסונים הגדול בדרום ובו 20 עמדות חיסון נגד קורונה לשירות הציבור בגילים 60 ויותר.

בקיצור

1.

אתמול נפתח בסורוקה מתחם חיסונים עם 20 עמדות, ללקוחות הכללית בדרום ובהמשך לכלל הציבור. המתחם פועל במרפאות החוץ בשעות 16:00 - 22:00.

2.

את המבצע המובילה גב' לאה כהן, מנהלת הסיעוד של סורוקה עם צוותי סיעוד, אדמיניסטרציה ורוקחות. אחיות של המרכז הרפואי סורוקה יחסנו בני 60 פלוס ומטופלים שמשתחררים מאשפוז בגיל 60 ויותר, מטופלים אונקולוגים ומטופלי דיאליזה.

3.

ניתן לזמן תורים באמצעות: מוקד כללית *2700, אתר ואפליקצית כללית או דרך המרפאה המטפלת.

תמר לוי, בת ה 64, פנסיונרית תושבת באר שבע, המתחסנת הראשונה במתחם החיסונים בסורוקה - בהתאם לקריטריונים שקבע משרד הבריאות:
"אני נרגשת מאוד מקבלת החיסון. פיללנו לרגע הזה והנה הוא קורה. אני מרגישה ביטחון לעשות את החיסון דווקא בבית חולים ואני מודה לעובדי סורוקה וכללית מחוז דרום על המבצע המשמעותי בחיים של כולנו. ישר כוח על הארגון והביצוע. אני מחכה כבר לחבק ולנשק את הנכדים שלי״.

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "כמרכז הרפואי היחיד באזור ובית חולים-על שמספק שירותים לכמיליון תושבים, אנו נרתמים גם הפעם למשימה הלאומית החשובה ופועלים לחסן את תושבי האזור. אני גאה בצוותים של סורוקה על הירתמותם  למבצע היסטורי זה. העלייה בתחלואה בשבועות האחרונים מדגישה ביתר שאת את החשיבות של היענות הציבור להנחיות ולהתחסנות נגד הנגיף.
בסורוקה, אנו ממשיכים לטפל בחולי הקורונה, שלצערי, מספרם הולך ועולה  בימים האחרונים, וגם במטופלים הרגילים שפוקדים את שערי בית החולים״.
 
חדווה אמונה מנהלת מחוז דרום של כללית: ״בשבוע שחלף מאז פתיחת מבצע לתת כתף, חיסנו צוותי כללית בדרום יותר מ-25,000 איש ב-17 מוקדים הפרוסים בכל רחבי הדרום, במסירות ולמען השמירה על בריאותם של מטופלינו.
פתיחת המוקד החדש במרכז הרפואי סורוקה, היא בעלת ערך רב ומהווה תוספת משמעותית נגישה ועצומה בגודלה - 20 עמדות חיסון שיפעלו בשעות אחר הצהדיים והערב, ויאפשרו התקדמות מהירה יותר במבצע שבסופו אנו מייחלים לחיסונם של כ-400,000 מטופלי ומטופלות כללית בדרום״.