כללית און-ליין
ידיעות ומחקרים בסורוקה

פורסם בראשונה: 07.04.2019

יום המעשים הטובים בסורוקה

גם ביום המעשים הטובים עובדי סורוקה עושים טוב לאחרים - מאות מעובדי בית החולים יזמו פעילויות למען הקהילה

יום המעשים הטובים, הוא יום שיא של הפעילות השנתית, שבמסגרתה  עובדים במרכז הרפואי יוזמים ומתנדבים בפרוייקטים שונים למען הקהילה והסביבה.

כמידי שנה ביום המעשים הטובים, מאות מעובדי המרכז הרפואי סורוקה מכלל הסקטורים, התנדבו ולקחו חלק בפעילויות שונות בבאר-שבע והסביבה,  פרי יוזמתם של עובדי המרכז הרפואי ובהובלתה של ד"ר רויטל לוי חברוני - סגנית מנהל בית החולים ומובילת תחום אחריות חברתית בסורוקה.

הפעילות כללה יותר מעשרים פרוייקטים בפריסה רחבה ובנושאים מגוונים, והתנדבות  למען החברה והסביבה במוקדים שונים:

מוקדי הפעילות

  • בתי אבות
  • בית חולים פסיכיאטרי
  • מוסדות ייחודיים לבעלי צרכים מיוחדים
  • פעילות למען ניצולי שואה וקשישים
  • הרצאות ופעילויות לבעלי צרכים מיוחדים
  • מהפך בנראות בית ספר לחינוך מיוחד ובבית סמואל.

Hום המעשים הטובים 5.jpg

ד"ר רויטל לוי חברוני, סגנית מנהל בית החולים ומובילת תחום אחריות חברתית בסורוקה:" אני גאה בנתינה האינסופית של עובדי סורוקה ביום יום ובמיוחד ביום זה שהוא יום המסמל את הנתינה לזולת בכל הארץ. אופי הפעילויות היה רחב ומגוון כשבכולם בלטה הנתינה וההענקה מכל הלב של עובדי סורוקה. הפעילות בבית החולים מכפילה את עצמה מידי שנה ועשרות עובדים מצטרפים במהלך השנה לפעיליות השונות במהלך השנה בכלל וביום המעשים הטובים בפרט".

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "גם השנה מאות עובדי בית החולים לפעילויות רבות ומגוונות. יום המעשים הטובים הוא נדבך אחד בפעילות הענפה של עובדי סורוקה למען הקהילה. הנתינה והתרומה לקהילה מתחברות לחזון בית החולים של שילוב סורוקה לקהילה. הפעילות חשובה ותורמת מאוד גם למתנדבים ".

IMG-20190407-WA0001.jpg