כללית און-ליין
השתלות איברים

המומחים שלנו מדברים על השתלות

המומחים שלנו מדברים על השתלות

פרופ' ליאוניד אידלמן, מנהל מחלקת הרדמה בבילינסון: "החלפה של איברי גוף מביאה לשינויים דרמטיים בתפקוד הגוף. השמירה על חיי המטופל במהלך ההשתלה דורשת מיומנות וידע מעבר לנדרש בהרדמות רגילות. מערך גדול של השתלות איברים שונים, כפי שקיים בבילינסון, מחייב את צוות מחלקת ההרדמה להיות ערוך בכל רגע להתמודדות עם אתגרים יוצאי דופן." 

פרופ' פייר זינגר, מנהל המחלקה לטיפול נמרץ בבילינסון: "ההתקדמות הטכנולוגית האדירה הביאה לשיפור היכולות בתחום ההשתלות. כיום, מושתלים חולים בעלי פרופיל מורכב הרבה יותר מאשר בעבר. עבור חולים אלה, הטיפול המידי לאחר הניתוח הוא שלב קריטי בהצלחת ההשתלה. במחלקה לטיפול נמרץ אנו נותנים לחולים אלה את הטיפול האינטנסיבי הנדרש עבורם, ברמה המקצועית ביותר ועם תוצאות מצוינות."     

ד"ר משה ישראלי, מנהל המעבדה לסיווג רקמות בבילינסון: "כמעבדה הפועלת במרכז הגדול והמוביל בישראל בתחום ההשתלות, אנו מחויבים להיות מעודכנים ומיומנים בטכנולוגיות המעבדתיות המתקדמות בעולם, ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים ביותר. צוות המעבדה שלנו זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בידיעה שבכל רגע עשוי להגיע טלפון ונידרש להעלות הילוך מאפס ל-100 קמ"ש ולצאת מגדרנו כדי להוציא לפועל השתלה, שמשמעותה הצלת חיי אדם." 


עדלה פרלמוטר, אחות סיעודית בבילינסון: "צוות סיעודי מקצועי ומיומן בחדר הניתוח הוא גורם קריטי להצלחת ההשתלה. ללא ההכנות הנדרשות והעבודה בשיתוף פעולה מלא עם המנתחים בזמן אמת, לא ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר בניתוח מורכב כמו השתלה של איבר."

מג'די כבהא, אח וראש צוות ניתוחי לב-חזה בחדר ניתוח בבילינסון: "אנחנו מטפלים בחולים מאוד קשים, שליבם או הריאות שלהם קרסו. הידיעה שאנו נותנים להם תקווה וסיכוי לחיים חדשים, מאוד משמעותית עבורנו. זה מה שמניע אותנו לעבוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות, ללא פשרות, ולתת כל שביכולתנו להצלחת ההשתלה."