כללית און-ליין
מרפאת מטיילים - בילינסון

תהליך הביקור במרפאת המטיילים

זמנית המרפאה אינה פעילה. המרפאה נפתחת ב- 23.5.22

ברוך הבא למרפאת המטיילים של בית חולים בילינסון.
הביקור במרפאה צפוי להימשך בין שעה לשעתיים והוא כולל מספר שלבים כלהלן.
כדי לייעל את תהליך הביקור במרפאה, מומלץ לקרוא בעיון את ההנחיות הבאות.

  1. מילוי טופס "שאלון לנוסע": ראשית עליך למלא טופס "שאלון לנוסע". טפסים וכלי כתיבה נמצאים על השולחנות בפינת הישיבה. יש להקפיד על מילוי כל הפרטים ולחתום במקום המיועד בתחתית הטופס. פונים מתחת לגיל 18 מחויבים בנוכחות האפוטרופוס החוקי (כלומר אב/ אם) שיחתום במקומם.
    אם מילאת טופס מראש באמצעות אתר האינטרנט, אנא גש ישירות למזכירות.
  2. רישום במזכירות: יש לגשת להירשם בעמדת המזכירות עם השאלון המלא. במזכירות תקבל מספר פנייה, על פיו נקבע סדר התור לתחנות השונות במרפאה. זכור, מספר הפנייה ישמש אותך בכניסה לתחנות השונות במרפאה, על פי תורך - אנא שמור עליו. מספרך בתור יושמע במערכת הכריזה ויוצג במסכים שבאזור ההמתנה, ויורה לך לאיזו עמדה או חדר עליך להיכנס.
  3. ייעוץ רופא מרפאת מטיילים: לאחר הרישום במזכירות, תופנה לייעוץ רופא. הכניסה לרופא הינה על פי המספר שקיבלת. חדרי הרופאים ממוספרים 29 א' ו-30.
  4. תשלום במזכירות: לאחר הייעוץ הרפואי, יש לבצע את התשלום בעמדת המזכירות (תשלום בגין ייעוץ רופא ועלות החיסונים שיינתנו במרפאה). הקריאה לעמדת המזכירות הינה על פי מספרך בתור, באמצעות מערכת הכריזה ובמסכים – אין צורך להמתין מול עמדת המזכירות.
  5. טיפול בחדר אחיות: לאחר התשלום תופנה לאחות, על פי מספרך בתור. הקריאה לחדר אחיות תיעשה באמצעות מערכת הכריזה. האחיות יחסנו אותך בהתאם ליעד הנסיעה והייעוץ הרפואי שקיבלת, וכן יציידו אותך בפנקס חיסונים ובמפות תפוצת מלריה. חדרי האחיות ממוספרים 28 ו-29.
  6. חיסונים חוזרים: יש לפנות לעמדת המזכירות בכדי לקבל מספר לחדר אחיות. אם טרם שילמת עבור החיסון הניתן - יש להשלים התשלום עבור החיסונים בעמדת המזכירות. בהמשך, תקרא ישירות במערכת הכריזה לחדר האחיות, שעליו השילוט "חיסונים חוזרים", על פי המספר שקבלת בעמדת המזכירות.

נבקש להמתין בפינות ההמתנה ולעקוב אחר מערכת הכריזה לעמדות השונות במהלך הביקור במרפאה.
לנוחותך, קולר לשתייה קרה וחמה ועיתונים.

בברכת בריאות שלמה ונסיעה טובה,
צוות מרפאת מטיילים - בית חולים בילינסון